Fitness, Body başlama yaşı?

Erkek ve kız için vücut çalışma yaşı kaçtır sizce? Kadınlara sıkılaşmak erkeklere de vücut icin hangi sporları önerirsiniz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• 15 yaşında yüksek ağırlıklara girmemek şartıyla başlayabilirsin. Bu şekilde boy uzamanada engel olmamış olursun. Ben Bodybuilding yapıyorum fakat Fitness öneriyorum

0|1
    0|0
    • Ben kendim fitness'a başlayacağım da erkekler icin de mi aynı seyi önerirsiniz?

• Bodybuilding ile fitness arasında büyük bir fark var. Fitness yapan kişi fit ve dışarıdan bakınca güzel standart bir kaslı vücuda ulaşmak için yapar. Bodybuilding ise tamamen farklıdır. Bodybuilding bir nevi yürüyen kas yığını gibi. Kaslarımızı normalden fazla büyütüyoruz.
      i.ytimg.com/vi/zkfRQUW1qlI/maxresdefault.jpg

• Hım anladım teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben bunun okulunu okuyorum bizim ergen gençler genelde bu işe girip hemen patlamak isterler ancak 15 yaşından sonra yavaş yavaş fit olmaya başlayıp 20 yaşından sonra body yani kas kütlesi ağırlaştırma sporuna girilebilir. Fitness Body farklı sporlardır bunları karıştırmayın. Fitness sağlıklı yaşam sporudur Body Kas kütlesi ağırlaştırma sporudur. Aminoasitler protein tozlarını önermiyorum ben kullandım ve bu işin sonu yok paranızı onlara harcamayın ve doğal beslenerek sporunuzu yapın inanın daha kalıcı ve daha sağlıklı oluyorsunuz. Bunun haricinde fitness yan destek sporudur yani futbol basket voleybol vs. oynuyorsan yanında ek yardım olarak fitness süperdir. Sigara içip bu işe kalkışmayın ve kızlar içinde body yoktur yani yaramaz ya plates ya da fitness 16 yaşında başlanabilir

0|0
    0|0
    • Anladım, teşekkurler 18 yaşında bir erkek neye başlamalı peki öncelikle?

• Ya yüzme, savunma sporları, bisiklet, bunun haricinde basketbol voleybol futbol küçük yaşlardan başlanması lazım ama zevk olarak yapılabilir. Bisiklet koşu hergün düzenli olarak yapılması lazım. Ve fitness yaparak fazla yağları eritip sıkılaşsın budur. Sporu sağlık için yapacaksa bütün sporlar iyidir ama sigara alkolden uzak dursun :)

• keik gelişimi bittiği zaman 20-22 arası

0|0
    1|0
  • Her yaşta olabilir burada istemek önemli yaş değil.

0|0
    0|1
    • Ağırlık falan boy uzamasını durdurur ondan

• bayanlara aerobik plates squat ve düz koşu erkeklere fitness, serbest ağırlık ve cardio

0|0
    0|0
  • 18 başla

0|0
    0|0
  • 15 yaş

0|0
    0|0
  • fitness tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • 18 iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 7-8.

0|0
    2|1
  • Valla ben 16 yasında basladım 3 senedir fitness yapıyorum baslama yasının olmadıgını dusunuyorum ama nekadar erken okadar iyidir :)

0|0
    0|0
    • Doğru da ben univ hazırlandıgım icin şu sınav bir gecsin de rahatca baslıyım derdindeyim biraz :)

• Bende şu an hazırlanıyorum :) ama bir yandan sporumu yapıyorum. Aslında hep bahaneler arıyoruz spor diyince korkuyoruz istemeden :) Tabi genede kendi kararın :)

• 18 yaşındayım fitness yapıyorum bence 17 uygun

0|0
    0|0
  • 15-16 uygundur kizlar için fitnessya da plates iiyidir😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...