Biraz gülelim :) ..Hayatınızda en Utanç verici komik olayınız hangisi?

Arkadaşlar herkez kısa bi özet geçsin hayatınızda komik ve rezil olduğunuz bi olayınızı anlatın :)) ..

Açılışı ben yapayım :D :D .

Bikaç yıl önce meydanda arkadaşımla yürürken (affedersniz) sıkıştm. Yakınlarda McDonalds vardı orda tuvalete bi girim demiştm. Tuvaletten sonra bişey olmamış gibi elimi kolumu sallaya sallaya oracıktan tam çıkıcaktımki

- elemanlardan biri arkamdan sesleniyor :"Bir gün yemeğe de bekleriz..." o an bittim oldum :( ..

Hadi sizde bişeyler paylaşın :) ..

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• otelde bi yarışma vardı en güzel kız seçiliyordu sahneye 5 erkek istediler hepsinin ayrı ayrı görevi var biri klozet biri havlu biri duş ben dolaptım.kızlardan sabah kalktığında yaptılarını canlandırmalarını istediler.hepsi geçti 4. kız kemerimi çıkardı bende dolap oldugum için heralde dedim bir eşya alıyormuş gibi yapıcak kemerden sonra düğmeyi nası açtığını anlamadım pantolonu bi indirdi sahnede offff rezil olduk valla (ama sonra otelde tanınmama sebep oldu değişik bi tanınma ama ) :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cocuk senden hoslandi sanirim :)

0|0
    0|0
  • sevgilimle parkda sevişiyordum yanımızdan iki bayan geçiyordu bırbırlerıne yuksek sesle tuh edepsilere bak ev denen sey var dedi donerek ne oldu abla canınızmı cektı dedim tuh terbiyesizler bedduanın bırı bın para hahahaha

0|0
    0|0
  • yolda yururken bond çantam açıldı kadıköyde :))))öğrenciyim.sadec kitapta yok içinde rezil oldum rezil

0|0
    0|0
  • hahahhaha süperdi...

0|0
    0|0
  • Hatırlayamadığıma göre ciddi bir durum olmamış sanırım.. :-)

0|0
    0|0
  • yurtdışındayken bi kere kendimi Kemal Sunal filmlerindeymişim gibi hissetmeme sebep olan bi olay yaşadım:

bi arkadaşımı bi kafede beklerken birden nolduysa bana hiç tanımadığım birine salam verdim kalkıp ayağa el salladım

herkes durumu farkedip kahkahalarla güldü :P

ben sıvıştım tabi :P

0|0
    0|0
    • :D:D :D şu an gözümün önünde canlandirdimda o durumu seni daha ii anliyorum :D

• :D :D :D

• Lise 1'de fordculara özenirdim .d Okulda bi gün kız kavgası çıkmış karambolden yararlanıp hepsini fortluyodum Arkadam birinin beni inttirmesiyle ceketimin cebimdeki elim kızın totosuna girdi ve basıldık rezillik diz boyu okulu bıramıştım :D

EskiFortcu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...