Ne yapmaya çalışıyor bu çocuk?

ayrılmak istedigni söyledi ayrıldık acı çekiyorum çok ama umrunda olmadığnı gördüm. ve biz hep ayrıldığmızda ben evde bunalıma girer ve hiçbiryere gitmezdim tüm gün ağlardım ve ya uyurdum ve oda bunu biliyordu bu sefer öyle olmadı artık hergün dışarda geziyorum onu unutmak için yapıyorum ama bugün bowlinge gittiğmizde onun arkadaşıyla karşılaştım onla ve 10 dk geçmeden o geldi beni gördü sınırlı baktı ve gitti sonra hiç birşey demeden bu çocuğun amacı ne anlamıyorum ya. ne yapmalıyım ben?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sonunda nasıl davranman gerektiğini öğrenmişsin. Bilsin ki ayrılırsanız senin hayatında birşey değişmeyecek, üzüleceksin ama hayatına kaldığı yerden devam edeceksin vs. sana karşı ayrılma blöfünü kullanamaz. Böyle devam et, sana gelip sen beni sevmiyormuşsun vs. gibi suçlayacak.. Ona seviyorum ama hayatın da sonu değil, hayat bu ilişkiler bazen yürümez gibi olayı hafife alırsan şansın artar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Derdine yanmiyorsun diye bozulmus o >>cocuk<<

0|0
    0|0
    • tamam ama eger sevmiyorsa neden geldiki? seviyorsada neden aramiyor ? yani bu kadar zormu neden onu sevdigimi bildigi halde bunu bize yapiyor?

• Araya ayrilik girdiyse tekrar barissaniz bile bir sure sonra ayni sorun cikar yine ortaya bence bosa daha fazla ne kendini uz nede vaktini harca

• onunla karşılaştığına göre gidebileceği mekanları biliyorsun demekki oda muhtemelen seni orda olacağını az çok biliyordur tersini yap karşılaşmayı düşündüğün mekanlara sen gitme bir süre seni aramaya başlayacaktır

0|0
    0|0
    • yok pek gitmedigi bir mekana gittim sadece arkadasi haber verdi iste o yuzden geldi, ama anlamadigim insan eger sevmiyorsa neden gelir?

• peki ozamn düzelir inşallar.. ama terkedilen olduğundan pek gitme üstüne güçlü dur yani :)

• tesekkur ederim ))) tavsiyeni dinleyecegim

• sen atlatıyorsun o atlatamıyor ))) aynen devam ^^

0|0
    0|0
    • ama ayrilan ben degilimki? ben onun avucunun icindeydim cok seviyodum ve asla yanlis yapmazdim o bunu bile bile birakti beni. bende sevmedigne inandirdim kendimi cok aci cektim ama neden geldi? neden bakti bana anlayamiyorum bi turlu amaci ne

• İnşallah dilediğin olur :))

• Amin )))

• bişe yapma sutla gitsin ne ugrasıyon elın delısıyle...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aferm cok güzel yapıorsun eve kapanmakda neymiş onu sevindirmekten baska bişy değil sevindirme onu süründür devam et cok güzel

0|0
    0|0
  • Kiskanmistir ewde bunalmda saniodu tabi seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...