Ne ister, ne sever, neye tahammül edemezsiniz ?

Örneğin bir erkeğin fanatik olarak bir takımı tutması falan benim gayet hoşuma gidiyor takım tutmayan ister istemez bir soğuk geliyor.Yanında gülebildiğim insanı seviyorum sürekli ciddi olan ilişkide kavga çıkarmak için yer arıyorum.Patavatsız insana tahammül edemiyorum.Sizler ne ister ne sever neye tahammül edemezsiniz ?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Takım dedin aklıma geldi takım tutmayan erkek erkek midir düşüncesi de yatıyordur allah bilir şimdi sende tabi erkek takım tutunca daha vahşi sert erkeksi duruyor değil mi size göre? Ama ben olaya psikolojik olarak yaklaşıyorum dikkat edersen kadın ve erkek psikolojisi. Çok düşünen insanlar çok şeyin farkında olan insanlar takım tutmaz, dil, din, ırk ayrımı yapmaz hani bir taraf savunmazlar. Düşünceleri derin olmayanlar ise olayın derinlemesine inmez. Mesela maç izlemeyen erkeğe erkek mi denir düşüncesi gibi. Oysa takım tutmak zevkidir bir insanın birisi zevk alır ama ben almıyorumdur. Veya ben maç etmeyi seviyorumdur ama bir takımı savunmuyorumdur ? Erkek kimdir peki bence takım tutmayan değildir çalışmayan, sorumluluklarını bilmeyen, ailesine eşine çocuklarına sahip çıkıp bakamayan, içkisinde kumarında olup yolunu sapıtandır asıl erkek evine ekmeğiyle gidendir. Benim bir sürü zevkim var ama takım tutmuyorum. Çünkü sevdiğin bir futbolcu para için rakip takıma geçebiliyorken buna takım ruhunu yaşıyorum bu yüzden bu takımı tutuyorum diyemem ben. Futbol yokken bu dünyada erkek yok muydu peki ? Siz olayın yüzüne bakıp bu daha erkeksi diyorsunuz ben derinine iniyorum konunun ve aslında bunların aldatmaca olduğunu düşünüyorum. Belki kızlar beni erkeksi bulmaz takım tutmuyorum diye bu konuda onların düşüncelerini de değiştiremem ama ben de o düşüncede bir aptalı istemem yanımda :)

1|0
    0|0
    • Haklısın bu yönüyle düşünmemiştim ama sen de tahmin ediyorsundur ki farkındayım kime erkek denileceğinin.

Erkekler Ne Diyor 20

• yanımdaki insanlar dürüst içinden geldiği gibi davransın isterim, ne severim? duruma göre değişir bu ya ne denilebilir ki.. koç burcu hele bide yükseleni akrepse ona tahammül edemem işte :D

1|0
    0|0
    • tabi ben burada dürüst insan oluyorum sen değilsin mesela artı eksi kutup hesabı dürüst insanı seviyorsun :D tüh akrep olmayaydım :D

• ya sus sus tamam :D

• tamam tırstım, sustum :D

• Sakinliği severim taşkınlıktan aşırılıktan hoşlanmam.Huzursuz ve keyif kaçırıcı kişilikler tahammül edemeyeceklerim listesinde ilk sırada olurlar genellikle.En ufak şeylere bile katlanmasını bilemeyen durduk yere sorun çıkartan ve somurtan kişileri etrafımda tutmamaya çalışırım.Hayat sömürücüleri gibiler benim için.

1|0
    0|0
  • çok bilmişliğe ve istisnasız herzaman zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmalara (ki kavga başlamış demektir o an)

yalan söyleyip anlmayacağımı sanıp aptal yerine koyulmaya

1|0
    0|0
  • Arada tokatlayacak bi mazlum olsa fena olmaz :P

1|0
    0|0
  • - Patlıcan

- Midye

- Kokoreç

- Kereviz

- Kabak

- Aygır gibi gülen hatunlar

- Ayakta beklerken ayaklarını birleştirmeyen hatunlar, etekliykene tabi... ( iğrenç bir görüntü )

- TraFİKTE yAVAŞ GİDEN KULLANICILAR

- EMNİYET ŞERİDİNİ KULLANAN o...çOCUKLARI

-VS...VS...

1|0
    0|0
  • şimdi senin sevdiklerine baktım da futbolu sevmem takım da tutmam ama benimleyken bol bol gülersin ciddi yanımda çoktur ama sürekli değildir tabi.. patavatsızlık deyince en son akla gelenlerdenimdir sadece merakımdan soruyorum yanlış anlama senin sevdiklerine göre yürürmüydü sence? :)

1|0
    0|0
  • Bende bir kızın alımlı cilveli ve benim tuttuğum takımlı olmasından hoşlanırım.

Böyle "Aga,hacı,hayrola" tarzı kelimeleri kullanan kızları da minibüsçüler odasına şikayet ediyorum

1|0
    0|0
  • Saf insanlaara.

1|0
    0|0
  • para ister sağlık isterim cidden bi insanın yanımda hastalıktan abartarak inlemesini hiç sevmem vicdansızlıktan değil ama bi iğne batmasıyla acıması anlarım ama abartmanın bi lüzumu yok

1|0
    0|0
  • bakışları güzel ve samimi olmalı. hesabı ödememe izin vermeli (erkekliğime izin versin) başka ne istenir ki?

bir de mümkünse güzel yemek yapsın ve yemekten konuşurken off tamam ynii .s.s.s. moduna girmesin :D

1|0
    0|0
  • Bi kızın ''illede sevişelim illede sex yapalım'' demsine tahammül edemem ..

1|1
    0|0
  • kapris ve salakça konuşana tahamülüm yok.keyifli biryerde oturup bişeyleriçmeyi severim

1|0
    0|0
  • bir yerde eyvallah çekmessen her zaman kaybeden sen olursun arkadaşım.

1|0
    0|0
  • ben kendine guvenen kizlari seviyorum, ezik kezbanlara tahammul edemiyorum isi gucu olmayan kizlar

1|1
    0|0
  • bunların tek cewabı war bende FENERBAHÇE :)

1|1
    0|0
    • fenerbahçeli olsun gerisi sorun değil mi diyorsun ?

• anladım önemli bir nokta tabi :D

• tabi tam değinilmesi gereken bi nokta yensekte yenilsekte son sözümüz FENERBAHÇE yani :)

• maç izlerken birinin tv önünden geçmesine tahammül edemem hele birde gol olduysa...

1|0
    0|0
  • takım tutan kız iyi ama erkek gibi tutmasın.çok fanatik olmasın. derbiden derbiye.

1|0
    0|0
  • Sadist seyler sanirim

1|0
    0|0
  • mesela senin profil resmindeki gibi bir kızı isterdim dudakları tam istediğim gibi:)

1|0
    0|0
    • ben gizli kullanıcıya ilgi duymuyorum ama :D

• evet canım tanıyorsundur sen şimdi o yüzden gizli oldun dimi itiraf et :D

• yok gerçekten tanımıyorum ama tanımak güzel olurdu:)

• ah bir bilsem ne istediğimi yalnız olmam da:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sürekli olarak kendilerini övme gereksinimi duyan ve aşağılık komplekslerini bir başkası üzerinden tatmin etmeye çalışan insanlara tahammül edemiyorum.

Yanımda sürekli olarak uçan sinekten espri yapma potansiyeli olan insanların bulunmasından nefret ediyorum, ciddiyeti seviyorum. hatta ciddiyete aşığım, bence erkek dediğin ketum olmalı.

Tüm bunlar dışında istediğim spesifik bir şey yok.

1|0
    0|0
  • ön yargılı ve haksız insanlara tahammülüm yoktur

şimdilerde oğlumun minik emekleyiş mücadelelerini seviyorum :)

ve her zaman karşımda dürüst insan isterim.

1|1
    0|0
  • Komik erkek severim, oturmayı kalkmayı bılmeyen erkekten tıksınırım. kadın gıbı gulen erkekten nefret ederım. Kendını her konuda haklı gorenle anlaşamam. Kaynana tarzı erkekle işim olmaz :D cokmu uzun oldu ..

1|0
    0|0
  • Fanatizmden nefret ederim.Herşe dozunda olmalı.Hayatı seven,güleryüzlü ve neşeli insanları seviyorum.Somurtan negatif sürekli şikayetçi insanlara 5 dk bile dayanamam.Cahile,aptala ve hadsize tahammülüm yok.

1|0
    0|0
  • Her şeye evet aşkım tamam aşkım diyen erkekler benden uzak olsun buna tahammülüm yok.Birlikte sabahlara kadar çay içebildiğim insan candır benim için. aklıma ilk gelen bunlar

1|0
    0|0
    • kolay bulunan tip değil ama her şeyi kabullenenler

• aa tam tersi genelde çevremde o tip insanlar çok görüyor.Hele üni.de felaket.Bana itici geliyor.Erkek dediğin yumruğunu masaya koyabilcek :)

• Neşeli ve insan gibi ieltişim kuran erkek candır..

Aklı fikri oynaşta erkek tiksinçtir.

1|1
    0|0
  • banda takım tutmayan farklı ve sempatik geliyor ne olacak şimdi

1|0
    0|0
  • Tribe tahammül edeme.Disiplin olmazsa olmaz.Sadakat isterim.

1|0
    0|0
  • yavsak , pinti , gevsek insanlara hayatta tahammül edmem ..

1|0
    0|0

• Takim tutan erkek 1-0 ondedir.

1|1
    1|0
Yükleniyor...