Yarın Dexter var üyecanlar heyecanlı mısınız ?

Dexteri takip eden kimler var ?En sevdiğiniz karakter hangisi ? 8.sezona kadar neler yapmayı, hangi dizilere başlamayı düşünüyorsunuz ?The Walking Dead ve Spartacüs severlerde var mı aramızda ?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gerdek hayali birde dexter heyecanlandirir beni:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Batiatus : O'nun (eşinin) hala yaşadığına nasıl emin olabiliyorsun?

Spartacus : Peki sen göğsünün içinde , yüreğinin attığını nerden biliyorsun?

Spartacus candır. Ocak ayını iple çekiyorum..

1|0
    0|0
  • saprtacus ilk sezon izledim ara verilince bıraktım bidaa başlamadım

Dexter a bikaç blüm baktım ama tuttum Dexter'ı tam ben :P Walking Dead pek sarmadı

Revolution )))

1|0
    0|0
  • bir diz kaldı bitiriyim dexter'a başlıycam

1|0
    0|0
    • hemen başla:)

• hmm oz a da bakmak lazım öyleyse

• aynen belkide tc deki bu dizi furyasının ilk dizisidir 99-2000 lerde isliyosuk biz onu. muhakkak izliyosun asker :)

• Evet bende izliyorum çoğu zaman :/ bence en iyisi The.Oc <3 oda olmadı lost girl ^^

1|0
    0|0
  • Hannah'yi deb bilerek tutuklattı kesinlikle bir intikam bekliyorum hannah dan.The walking dead ara verdi oda darrel mallığı yüzünden yakalandı grup tehlikede.Spartacüs de 3. sezonda büyük ihtimal ile lejyonlar yollanicak spartacüsün öldürülmesi için.

1|0
    0|0
    • bence deb yapmadı ölebilirdide.senaristler bizi şaşırtacak ama ne olacak çok merak ediyorum.The Walking Dead'de en sevdiğim karakter Daryl benim :)

• Anlatmasana anlatirim da burada spolier olmadan izlemek isteyen vardir onlara ayıp olur öğlen 12 gibi altyazı çıkar zaten.

• arkadaşlık isteği göndermiştim belki mesaj atarsın diye

• malcolm in the middle bu hafta başladım 2.sezondayım eski bir dizi dizimag sitesinde bulabildim baya güzel.

1|0
    0|0
  • dexter'a yeni başladım. 2. sezondayım şuan.

Spartacus yeni sezona daha çok var.

Walking Dead bikaç bölüm izledim sarmadı.

Oz izliyorum en iyi yabancı dizi o bence.

1|0
    0|0
    • konusu ne Oz'un.ben Dexter gibi kurgusu olanları seviyorum.Who, Fringe,lie to me hiç sarmadı beni mesela her bölüm yeni bir şey olsada akıcılığı sağlayacak sezona yayılacak bi konu lazım.

• 1. sezon iyiydi 2 ye yeni geçtim. Aslında çok iyi bi dizi değil ama yoklukta iyi gidiyor akıcı, karakter iyi yazılmış, fikirler güzel falan. Jeneriği ayrı güzel tabi.

• @deimos 1. sezondayım bi kereden yüklenip bitirmek istemiyorum tadını çıkarıyorum. Çok klas dizi gerçekten.

• son birkac bolumu izleyemedim... heyecanını kaybetti bence dizi...

1|0
    0|0
    • ovvv bence bu sezon çok canlıydı speltzerli bölümler hele mükemmeldi

• belkide ben heyecanımı kaybettim... dizi basladıgından beri hemen indirir izlerdim ama bu sezon oyle olmadı... ilk iki bolumu atlaya atlaya izledim...

• bu ara benide film bile kesmiyo

• house bitti... dizilerden soğudum. spartaküs teki eleman ölmeyeydi seyredilirdi.

0|0
    0|0
  • ya nedemezsin heyecandan uyuyamadim :p dusun

1|0
    0|0
  • yaaa final war yarın sezon finali ve yakalıyolar dexterı napacaz ya yenı sezona kadar

1|0
    0|0
  • yok :) değiliz :)

0|0
    1|0
  • 34 puanın kaldı sabret kurtulacaksın buralardan . bir gün sende onlar gibi çekip gideceksin bu diyarlardan.

0|0
    0|0
  • Heyecan'dan ölüyorum

0|0
    0|0
  • arkadas adamlar ne sezon finali yapmıs yaaa

0|0
    0|0
  • izlediğim tek yabancı dizi how i met your mother. the walking dead ın ilk sezonunu izledim bi

0|0
    0|0
  • Hee heyecandan kalbim yerinden cikacak gibi oluyo :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 6.sezonun son bölümünde şimdi ne olucak dehşet final derken hiç hız kesmeden 7.sezonda böyle soru işaretleri ile bitiyor.Ama eminim Dexter paçayı sıyrmanın bir yolunu bulur. Yada diyorum acaba dizi yapımcıları artık dexter'ın ipini çekmeyemi karar verdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...