BAK sen bu neden böyle yaptı şimdi yav?

bir erkek facebook ta ilişki durumunu yazmamış veya sadece arkadaşına gösteriyor. Bir kaç gün sonra'da birden ilişki durumunu: 'ilişkisi yok' diye yazar yada arkadaşın arkadaşıda görebilir diye açıorsa nedendir?

(arkadaşı olmayan veya arkadaşın arkadaşı olmayanlara hiç gözükmüyor)

bir kaç ihtimal var: hoşlandığı ama arkadaş olmadığı (arkadaşının arkadaşı) kız görsün diye.

birinden vaz geçmiş ve kendini ben boşum diye göstermek için.

ama özaman neden arkdaşn arkadaşına açsın?

yanı buradaki mantık nedir? fikrileriniz ne?

Güncellemeler:
fikir istiyorum elestiri degil yaaa :(((((( fikir yurutun iste hersey olabilirr

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aranıyor işte ne olacak ))))

0|0
    0|0
    • sırayla mı seçiyorsun ) sağol )

Erkekler Ne Diyor 10

• Yıl olmuş 2012 hala sanal aşk peşinde olan insanlar var .

İlginç.

0|0
    1|0
    • bunu nerden cikardin? sanaldan hakkinda bilgi almak icn bakiyorum onu reelde taniiyorum elestiri yapmayin demistim ya offfffffffff :(

• Kız tavalamak istediği için olmasın ?

• evet ama dune kadar gorunmuyordu. birden acmis :S ama arkadasin arkadaslari goruyor yani disardan biri de goremiyor. once bu gorunmuyordu.

bunu yamasinin bir gun oncesi onla derste yine karsilasmistik (bakisioduk onla onceleri) ya kendime yoruorum bende ya salgim belkide baskasina acti :( tavlamak icn simdi baskasi kapar onu

• Bostayim demeye getirmis iste

0|0
    0|0
  • ben olsam face vb. şeylerde olanlardan bir anlam çıkarmaya çalışmam , gerçekte ne yaptığına dikkat ederim ;)

0|0
    0|0
  • Çok çetrefelli düşünüp kafayı yormaktan ileri gitmeyen hareketler bunlar, boşver neden açtı kapadı...

0|0
    0|0
    • evet ama tuhaf geldi bana hele birde facde onunla ortak arkdas olana kadar. belki beni gorup belkkde baskasina acti ama sonucta once yazmayn birseyi yazmasi bir erkegin sebebi nedir? iliskisi yokmus yani

• kardeşim bu nasıl soru ya arkadşının arkadaşı onun arkadaşıda diğerinin arkadaşı kim kimin arkadaşı anlamadım bi de mantık ne diye sormuş sen ne düşünüyorsun seni seviyor bence hemen kabul et

0|0
    0|0
    • facede erkek iliskiski durumunu arkadasin arkadasi olarak ben goremiyordum. bi kac gun once ya acti yada yeni ekledi. sebebi nedir?

• siz kızların en büyük sorunu bu. çok inceliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • kızların düşüncesi işte böyle karışık kimse anlayamaz ne fikir ne eleştiri durdu kaldı kafam

0|0
    0|0
    • facede erkek iliskiski durumunu arkadasin arkadasi olarak ben goremiyordum. bi kac gun once ya acti yada yeni ekledi. sebebi nedir?

• dogru diosun da dusundurtmesem sonucta bana o duusnceyle aklasmis olur. bu dusuncede sevgiye donusmeyecegine gore.. sevgiyle degilde o dusunceyle yaklasan birinden hayir gemezki bana..sevgisi de gelmez

• zaten bu kadar bu muhabbet yeter sana aklında soru işareti bayağı oldu ayrıl ondan :) hiç başlama çocuk çamaşır suyula yıkanmış gibi ak olsa bile aklında o soru işaretleri onu sapık adayı yapar :)

• cok karışık bi durum icinden cıkamadım

0|0
    0|0

• fikrim cok karmasık birsey yapmıs ki gecenin bu saatinde seni bunu düşündürtmeye itimiş... sadece sen düşünmüyorsun bizede düşündürtüyorsun:D

0|0
    0|0

• ozaman oda benim profilimi gormesi lazim ? face beni ona onersin diye herseyi ama herseyi begendigi muzikten tut filmlere sporlara yasadigi sehir memleketi ve univ kadar hepsini ayni yaptim ki face belki ortak yonleri var bunlarin diye onerir ona diye :) yani belki o beni gordu ve bunu yapti ama ben onu kendim aradim oyle buldum. belkide baskasina yapti ben gelin guvey oluyrm ama tesaduf geldi dune kadar gorunmuodu iliskisi birden acmis

• uykun gelmedimi... bu kadar kurgu fazla bu saateee

• Boş olduğunu daha çok gören-bilen olsun; seçenekler çoğalsın diye...

Başka nedenler de olabilir ama yazıp yorulduğuma değmez. Fazla açıklama yapmadığın için bu kadarı bile fazla sana aslında...

(Çocuğu kaçırdın da, şimdi dedektifçiliğe mi başladın yoksa :))

0|0
    0|0
    • aslinda evt az bilgi var ama sole; ben facde onun ark la arkadas oldum. onun faceine bakiordum sevgilis varmi yokmu diye merak tan.yazmiyordu doldurmamis yada sadece kendi ark larina acikti. gecenlerde dersin birinde karsilastim onunla uzn bi ara sonra, be ertesi sabahi face cok tesduf bi sekilde bakinca birden iliski durumu yaziyordu yani arkads arkadaslari da gorebilr diye acmis yada yeni eklemis. merak ettim nedn yapar erkkler bnu diye. belki benle alakali belki degil ama cok tesaduf geldi

• ismin i ile mi u ile mi baslio iki kisi eklemis hanginiz sensin bilemedim

• im... :)

Kızlar Ne Diyor 2

• BUNDAN ANLAM CIKARMAYA CALIŞAN :D neyse bışey demıcem. bunlardan bile bişey cıkarıyorsunuz erkeklerde haklı ıyıce paranoyak gıbısın .

0|0
    0|0
    • herseyin bir sebebi vardir belki bunnda var diye sordum. begenmediysen yorum ile yazmaya zahmet etmeseydin :)

• yoksa bile gurur yapıp göstermiyordur ama ortaya bir kız çıkmışsa hemen ben hazırım imajı

0|0
    0|0
    • hele sukur ciddi bir cevap veren ckti tsk ederim :)

• yani ilişkisinin yok olduğunu herkese ilan etmekten rahatsızlık duyuyordur önce yaşıda 20 ve üzeriyse özellikle

• supersin

Yükleniyor...