Ks'de mesaj geldiğinde artık bildirim olarak gözükmüyor fark eden oldu mu ?

Herkes mesaj kutusuna baksın belki yeni bir mesaj gelmiştir çünkü artık (1 yeni) tarzında bildirim gelmiyor.Bu bugüne mahsus bir durum mu bilmiyorum ama site yetkililerinin bilmesi gerekiyor.

Olayı fark eden insanı deşifre ediyorum : Eufukx.

Umarım nickini doğru yazmışımdır tabi insanın hayranı çok olunca mesaj gelmeyince şaşırıp bir göz atmıştır eminim :)))

Sorumu anlamayanların hiç mesajı yok şu an farkındayım ve sizin adınıza üzüldüm :)))

Geçici bir sorun olabilir ama bugünlük mesajlarınızı kontrol edin demek istedim çok hümanistim biliyorum.İyi gecemsi sabahlar.

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Evet yahu. O kadar beklediğim bir arkadaş mesaj yazmış ama bildirim gelmedi. Umarım uyumamıştır :(

2|0
    0|0
    • Kaç saat olmuş mesaj atalı önce ona bakıyoruz.

Sonra profiline girip en son ne zaman online bir cevap vermiş ya da bağlanmış ona bakıyoruz.

Sonra çaresizce bekliyoruz yapacak bişi yok :((

• Sizin dediğiniz her zaman doğru bence. Resminiz çok korkunç karşı gelmem size :D

• Hahahaha :)

O benim gölgem yahu. Beni bu avatar yüzünden gizli ajana benzetenler oldu ama korkan olmadı şimdiye kadar :)

• Sorun giderilmiştir. Teşekkürler.

2|0
    1|1
  • Şu sıralar bu özelliği pek kullanmadığım için sorun yok, zaten sitenin sorunları eksik olmuyor. Bilgilendirme için teşekkürler :)

1|0
    0|0
  • öyle olduğunda mesajlara bir defa gir ve birmesajı aç mesajlara geri dön sorun düzelmiş oluyor

bende oldu düzeldi

1|0
    0|0
  • Bosver kayda deger bi sey gondermiyolar zaten

1|0
    0|0
  • 56894 tane mesaj gelmiş kahretsin :(((

1|0
    0|0
  • Sııfıra sıfır elde var sıfır bir mesaj atında deniyek panpalar :ASA:D:D:D:S:D:D

bizim için bi sıkıntı olmadı bu maalesef :D

1|0
    0|0
    • Deney amaçlı arkadaş edinmek mantıklı. Kolay gelsin :))

• Yok yok kendisi attı bana şarkıyı çok dalga geçtim kendisiyle şok geçirmiş tabi beklemiyormuş böyle bişi :)) Benim de ağzıma takılmıştı zor kurtuldum valla :))

• Allah razı olsun o zaman bana geçti şimdi dışarda sürekli söylersem linç etmeseler bari :D

• teşekkürler bilgilendirdiğin için. arkadaşım yoktu. yeni eklediğim tek arkadaşımdan mesaj gelmiş. :))

1|0
    0|0
  • farkındayım :)

1|0
    0|0
  • Mesaj atan yok ki deneyelim bakalım:)

1|0
    0|0
  • Benim hayranım yok, yine de bi bakayım dedim ama yok işte, mesaj kutum bomboş lanet olsun!1!1 :/

1|0
    0|0
  • Bu sorun benimde canımı sıktı bugün akşam başladı bu.

1|0
    0|0
  • Sorumu anlamayanların hiç mesajı yok şu an farkındayım ve sizin adınıza üzüldüm :(

1|0
    0|0
  • 3 tane okunmamış mesajım vardı. Öyle bi' ara okurum diye duruyordu şimdi farkettim yok olmuşlar. Admin'e PM attım. Bildiğin patladım adamlara. "3. şahıslar mı okuyor mesajlarımızı" falan diye!

1|0
    0|0
    • Biri bizi gözetliyor :/

• Beni tanımadığına göre ayda yılda bir mesaj atsam hepsi gereksiz olsa uff sevdim ben bu işi :)) Tavsiye için teşekkürler :D

• Hah. Nasıl dilersen. Buralardayım...

Kızlar Ne Diyor 11

• Olayı farkeden kişiyi alkışlıyorum:))

2|1
    0|0
  • Mailler de geç geliyor... Gerçi mesaj gelmiyor ama olsun...

1|0
    0|0
  • aynen ya gıcık oldum :@

1|0
    0|0
  • bende farkettim ama tek bende sanıyordum :)

1|0
    0|0
  • Mesaj atanım yok, sıkıntı da yok. Hatta iyi olmuş, sorunsal düzelmesin bence.

1|0
    0|0
  • evet 3 yeni mesajım varmış daha yeni gördüm hepsini de :(( bildirim gelmiyor..

1|0
    0|0
  • yooo bende çıkıo

1|0
    0|0
  • sorunu anladım ama hiç mesajımın olmadığı doğru. niçin üzüldün onu anlayamadım bak.

1|0
    0|0
  • Uzul bizim adimiza.cok asosyaliz:(

0|0
    0|1
  • Benim Adıma Üzülmenize Gerek yok .. Ben Yeterince Üzüldüğüm Kanaatindeyim :(

0|0
    0|0
  • Bir tek kızlar soruyor la mesajlaştığım için farkında değilim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...