Hiç tanımadığınız daha önce görmediğiniz bir kızla nasıl tanışırsınız?

Hiç tanımadığınız daha önce görmediğiniz bi kızla nasıl tanışırsınız

Nasıl yaparsınız ????

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ender kimsenin bilmediği bir yöntem söyleyeceğim sana sıkı dinle :

önce kitap varsa süper olur kızda bir güzel çarpış ama sağlam böyle sonra burak yılmaz gibi at kendini yere baldırını falan tut kadınlar duygusaldır suçluluk duygusunu asla yapamazlar bir şevkat samimiyet sonrası da senin muhabbetine kalmış

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk olarak seni farketmesini sağlarsın. Yanına gidip "Merhaba,selam" vs dersin. daha sonra asıl konuşma başlar :D

0|0
    0|0
    • Nasıl başlamalıyım sence :)

• İsmini sorarsın, nerede okuduğunu, mesleğini vesaire sorarsın, ortak arkadaşlarınız var mı, tanıdıklarınız var mı öğrenirsin :)

• beni yanlış anlama ama diye söze girerim ki yanlış anlasın.

0|0
    0|0
  • peşinden git gel kendini fark etirt kıza.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Seninle tanışmak için bi bahane arayıp duruyorum deminden beri ama kararsız kaldım öyle geldim, diyecek birşey de yok :D gelmişken tanışalım işte...

0|0
    0|0
  • tanısma istediğimi terslemeyeceğinden emin olduktan sonra bi şekilde tanışırım mutlaka ama ondan hiç bi şey görmedende gidip tanısmak saçma olur yani

0|0
    0|0
  • seninle tanışmak için bi bahane aradım ancak bulamadım dersin sonra internetten de araştırdım onlarda bulamamış falan de yeter ki bunu diyecek özgüven olsun hiç denemedim ama ya tokat yersin yada hayatının aşkını bulursun :D

0|0
    0|0
  • ııııhhhh şeyyyy ıghhh derım ve kız tokatı basar heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...