Bir erkeğin şu durumdan sonra karşısındaki kız ne yapsa en çok zoruna gider?

Yardımcı olur musunuz ?

Bugün tam 1 hafta olmuştu çıkmaya başlayalı. İlgisi hareketleri herşeyi hoşuma gidiyodu astsubaydı. adam zannetmiştim ama çok yanılmışım tek derdinin yatağa atmak olduğunu düşünüyorum sürekli yakınlaşma çabalarından dolayı bu yüzden bugün ayrıldım açık açık amacının ne olduğunun farkında olduğumu söyledim ama ben bitirdiğim için yediremediğinin farkındayım özür dilerim sana değer veremedim falan dedi aşık değilim ama çok hırs yaptım çok sınırlıym ondan bi şekilde intikam almak istiyorum açısını çıkartmak istiyorum bu laflarının. Bi erkeğin şu durumdan sonra karşısındaki kız ne yapsa en çok zoruna gider yardımcı olursanız çok sevinirim .

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• onun yakınlarındaki bi arkadaşıyla çıkman lazım ^^^ arkadaşı daha önce onunla çıktığınızı bilmemeli başlangıçta ama er geç öğrenecek aynı ortamda birlikteyken karşılaşmalısınız ^^

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• malesef askerlerin genelinde bu durum söz konusu. adam bi kere kafasında sadece seni yatağa atmak var ne yaparsan boş başka bir dalda oynamaya başlamıştır şimdiden. en azından sen hemen olayın farkına varmışsın bunun için aferim sana

1|0
    0|0
    • haklısın astsubay isi var gücü var büyük kendini bilir en azından dedik ama 16-17 yasındaki ergenlerden de daha dar düsünüyomus gösterdi kendini. gerekirse meslek hayatı yansın umrumda degil acısı cıkıcak.

• amacım ona bellı ederek bısey yapmak degıl kı arkasından bıseyler yapıp canını yakmak ıstıyorum

• arabasının 4 lastiğinin altına civili tahta koy ama iç kısımlara koy farketmesin :)))

• intikam alma ... daha dogrusu hiçbirşey yapma cıldırsın... sen birsey yaparsan ona deger verdigin için birşeyleri yaptıgını dusunur...

0|0
    1|0
    • haklısın ama benım amacım ona bellı ederek yapmak degıl kı acık acık söylüyorum ama su an o kadar hırslıyım kı utancagım bısey de yok arkaasından is cevirmek istiyorum. canı yansın ve bugune kadar yaktıgı canlara saysın.

• bak bunları düşünüyorsun planlar yapıyorsun ya hadi o farkında degil ama sen düşünüyorsun sen her anını bu kusursuz plana odaklamaya calısyorsunççç aslında kendine kuyu kazıyorsun... o kuyunun ıcınden cıkamayacaksın dikkat et...

• Ofkeyle kalkan zararl oturur birak onu kendi halinde nasilsa bulur birinden belasini

0|0
    0|0
  • walla adam bişey kaybetmemiş diye düşünüyorum çünkü amacı aşk falan filan değilmiş diosun kardan zarar etmiş gibi gözüküo onun için pek bişey zoruna gitmez :) kızma bu mesajıma açık konuştm belki :)

0|0
    1|0
  • niyeti sadece seni yatağa atmaksa ne desen boş istediğini söyle yinede zoruna gitmez diye düşünüyorum .

0|0
    0|0
    • bisey söylemek niyetinde değilim zaten sözlerimle gayet güzel yerdigimi dusunuyorum ama icim icimi yiyo bi sekilde acısını cıkartmak istiyorum sözle olucak sey degil icimdeki hırsı gecirmek

• kötü bi sekilde ayrıldık geri dönüp asık etmek zor olur. asık etmek degil ama geri muhabbet kurmak zor olur o an zaten gözünde kücülürüm

• o zaman hiç bi fikrim yok bu şeytani planı nasıl yapıcağın hakkında . Sanırım içinde kalıcak bu hırs.

• heeyt askerimize laf yok :D

0|0
    2|0
  • baska bir kız arkadasınla oyun yap cağır bi yere sonra istemiyorum ben gelmicem falan desin zoruna gider belki

0|0
    0|0
  • yha ne olmuş bırak adam takılsın canınımı alıcak hem şimdiki aşkların hepsi böyle yapıcak bişi yok hacı bak dalgana v:)

0|0
    1|0
    • böyle dersiniz is evlenmeye geldi mi adam gibi kız ararsınız. yazık ya cidden.

• bende rütbeliyim ne desem şimdi bilmiyorum

0|0
    0|0
    • en iyi sen yardımcı olursun sanırım. gerekirse meslek hayatı da yansın umrumda degil. bana anlattıgı yataga attıgı kızlardan girdigi günahlara saysın

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 haftalık erkekten neyin acısını çıkartıyosun bitti gitti işte

0|0
    1|0
  • Ne yazıkki senin gururunu ve duygularını hiçe sayan bir insan ne yaparsan yap üzülmez.Hayvanoğlu hayvan oluyo bazıları :((

0|0
    0|0
    • aynen öyle tam da bu söyledigin seyler yüzünden bu kadar hırslıyım canını yakıcak bisey yapmak istiyorum icim icimi yiyo saat kac oldu sırf bu yuzden dusunmkten uyuyamıyorum

• ama subay iste :( okunmaz hralde :(

• ben dediğim şeyi yapmıştım biliyor musun :D çokta işe yaramıştı :D rütbeli değildi ama rezil olmuştu.mektubu okuyan komutanlar yüzüne tükürmüş,şrfsiz demiş baya rezil olmuştu pislik :D

• ya 1 haftalık adama ne kinin var böyle. cok takma .

0|0
    0|0
  • terketmen zaten koydu tipine laf et midem bulandı daha fazla dayanamadım kusura bakma üzgünüm de :D fena bozulacaktır takacaktırda

0|0
    0|0
    • bu cok mantıklıydı :D ayrılırken cok sinirliydim hic aklıma gelmedi yaa :D konusursak söylcem bunları ama :D

Yükleniyor...