Karın kası güzel görüntüden başka ne işe yarar?

karın kasları ne işe yarar Seksi görünmekten başka işlevi nedir mekik çalışmakiçin kendimi motive etmek istiyorum

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• güç...

0|0
    0|0
    • şimdi karın kası mı dambılları kadırıyor açıklarmısın

• protein tozu bende istemiyorum evde spor yapmayada üşeniyorum onun için sordum zaten mekik çekmek için motive olmak için şınav çeksem 60-70 şınav çekiyorum ama değişen bişey yok gibi büyük değişiklik istemiyorum ama şınav kesmiyor galiba bıktım şınav çekmekten üşeniyorum artık

• sadece şınavla olmaz ki zaten... sen yanlış yapıyorsun git bir hocadan rica et sana evde yapabileceğin bir program çıkarsın onları yap

Kızlar Ne Diyor 4

• Canim hareketlerinde cok büyük yardımcı olur. Özellikle bacak hareketlerinde. Baska da yararını bilmiyorum 🙈

Ha bide gobek cevresindeki yaglanmalari azaltarak of organlarini rahatlatır. Daha uzun yasarsin yani 😄

0|1
    0|0
  • beni ilgilendirmiyor sahsen hiç ya :-@

0|1
    0|0
  • Yalanmaya yarar.

0|0
    0|0
  • Sevisirken yağa dokunmak mi yoksa kaslı sert bir vücuda dokunmak mi? Sen karar ver

0|0
    0|0
    • ben mi dokunucam ben niye dokunuyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• bacakları ve gövdeyi birbirine bağlayan kas grubudur. Vücudun dengesini yardımcı olur. İç organların alınacak olan darbelere karşı korunmasını sağlar.

0|1
    0|0
  • Dayak yemezsin

0|0
    0|0
  • Dostum sekste muthis bir performans sagliyor

0|1
    0|0
    • gerçekten mi

• Tabi ki arastirmalar var, hem vucutta estetikligin yaninda beli de guclendiriyor. Anladin sen :D

Yükleniyor...