2 ayda 30 kilo verdim :( ?

arkadaşlar işe başladım 3 ay önce ve şişmandım baya çok yogun calısıyorum nasıl ollduysa birden inceldim.. bir yandan mutlu bir yandan tedirginim. saglık sorunu olur mu?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kaslarını eritebilirsin, beslenmene dikkat etmelisin bir profesyonele danışırsan iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yani çoğu zarar

0|0
    0|0
  • 2 ayda 30 kilo çok fazla. Doktora git ve baktır mutlaka. Sonradan bir sağlık problemi yaşayabilirsin ki yaşamazsın inşallah. 😳

0|0
    0|0
  • Tabikide olucak ilerde

0|0
    0|0
  • Saglik sorunu olabilirm aman dikkat

0|0
    0|0
    • ama kendimi çok iy hissediyorum

• Sagliksiz olmus biraz zor ama geri almamaya calis

0|0
    0|0
  • Git baktir kendine sagliginda problem var mı büyük ihtimal vitamin eksikligin oluşmuştur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kan degerlerine kesinlikle baktir, yuzde 90 bir sikinti ortaya cikmistir.2 ayda 30 kilo asiri fazla

0|0
    0|1
    • neden bu kadar eminsin kardeş doktormusun yüzde 90 felan?

• 30 kilo yağ 2 ay içerisinde vermen imkansız. Yağ yakarken bunun yanında büyük miktarda kas kaybında olmuştur, yaptığın sağlıklı bir zayıflama değil

0|0
    0|0
    • ne imkansızı * verdm iste. abi doktormusun sende imkansız dyosun. demekki imkanlıymıs. dün gittik doktora bsey çıkmadı. kudur * cocu

• İbne herif yardım etmek için söylüyoruz sana gelmiş küfür ediyorsun. 2 ay içerisinde 30kg fazla bir miktar doktora gidince bir şeyinin olmadığını söylemesi normaldir çünkü o senin genel olarak organlarının durumuna baktı. Kaybettiğin kasa bakmadı

• ya sktir hadi o çocugu

• bnece dahiliye ye bir görün ani kilo kaybı eğer ki istemsizse sağlık sorunu habercisi

0|0
    0|0
  • Kan değerlerine baktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...