Arkadaşlar, araştırıyorum ama sizde yardımcı olun istedim?

Spor yaparken nasıl doğal protein ve karbonhidrat alınır? Takviye almadan doğal olan hangileri? Ve 1.86 boyum 65 kiloyum kaç kilo almam lazım? Nasıl kilo alırım?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Spordan sonra haslanmis yumurtanin beyazini ye 6 tane. Gece yatmadan sutun icine 2 tane yumurta kır ve sutle ic. kilo almak icin ise geceler yatmadan once; 5-6 adet bebe biskuvisi, 2 adet yumurta, süt ve muz u mikserde cekiyorsun iyice sonra iciyorsun. bu sayede ben 5 kilo almistim 1 ayda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canim+10 almalısın bana gore. Dogal protein ve karbonhidrati yediğin yiyeceklerde rahat bulabilirsin, yumurta ve tavuk veya makarna isini gorecektir

0|0
    0|0
  • 70-80 kilo olman gerekir bildiğim kadarıyla

0|0
    0|0
  • Besin olarak mı 😂

0|0
    0|0
  • makarna ye yat

0|0
    0|0
    • Ben spordan geldikten sonra saat 11 civarı 1 tencere makarna yiyp yatıyorum yine fayda etmiyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Kilo başına 2-3 gram protein alman lazım bunu da yumurta tavuk gibi ürünlerden alabilirsin doğal olarak karbonhidratı ise kepekli, çavdarlı, yulaflı ürünlerden almanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Spordan önce makarna, pilav, baklagiller ve yogurt tarzı kaliteli karbonhidrat ve protein almalısın. Spordan hemen sonra ise tavuk, yumurta, yogurt, süt, peynir vs gibi protein almalısın. 1 günde aldığın protein miktarı kilonun 1.5 katı katı kadar olmalı. 80 kilo isen 100-120 gram protein almalısın her gün.

0|0
    0|0
  • et tavuk balık süt lor tam tahıllı makarna esmer pirinç brokoli bol su

0|0
    0|0
Yükleniyor...