Bir başkasınıda sevebilir misiniz?

birini çok sevdiğinizi düşünürsünüz ama gün gelir ayrılırsınız. peki birini sevdikten onu unutup sonra bir başkasınıda o kadar ya da daha fazla o kadar fazla olmasada sevebilir misiniz? bunu yaşayanlar oldu mu?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• birini fena sevmiştim ayrıldıgımızda başkasını sevemem diyordum ama üstüne kaç kişi geldi geçti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben sevemem sanirim

0|0
    0|0
  • unutmam kolay olmadı 3 yıl sürdü... hala da unutmadım bazı şeyleri ama yeniden aşk olabilir sadece biraz korkularım var artık.. birazda güven eksikliğim var karşı tarafa zor güvenirim ...

0|1
    0|0
    • bazı deneyimlerden sonra insanlara güvenmek kolay olmyr zaten

• inşallah 10 gün içinde biticem ve yaza mezunum :)

• inşallah :)

• ben de böyle hissediyo gibiyim ama dışarıda çok çok sevilmeyi hakeden çok fazla değerli insan var kesinlikle. birine denk gelince kendiliğinden gelişir heralde herşey. tamam belki unutmazsın maziyi ama bu yeni şahsa da çok değer verirsin

0|0
    0|0
  • farklı bırşey benımkı cok seversın kaybersın olum yanı keşke dersın olmese ıdı benı terk etseydı dunyanın neresınde olursa olsun nefes aldıgını bılmem yeterlı onun mutlulugu benım mutlulugmdu amac mutlu etmek bır baskasını onu sevdıgım kdar sevemem farklı duygular hısler olur sevgım olur onu sevdıgım kdar dıll...

0|0
    0|0
  • valla ben sevginin tek kişiyle yaşanacağına inanmıyorum mesala bir kızın iyi yürekliliğini seviyorumdur... ama bu kızda çok saftır doğru düzgün birşey konuşamazsın bu nedenle aynı anda başka kızın zeki, hazır cevaplığını seversin örnekler çoğaltılabilir unutmaya gerek yok aynı anda birkaç kişiyi sevebilirsin ...insan sadece birini sever yalandan başka bişey değil onların kalplari çok küçük...

0|0
    0|0
    • ben yanlız bir kişiyi seversin olayına şu noktada katılıyrm. bir kişiyi o anda sevyrsan bir diğerini kalbine sokmazsın ama onnla bitmştr o başka :)

• olsun bazen saçmalamak gerekir sen hiçsaçmalamaz mısın?

• saçmalamayı hiç sevmem

• seveceksin melis87 merak etme

0|0
    0|0
  • sevgi insanın içindeki açlık bir bakıma.buna kim iyi cevap verirse insanoğlu onu seviyor...olabilir sever yani niye olmasın

0|0
    0|0
  • Sevmek en doğal haktır... Tabi ki bu hakkı her zaman kullanırım. Ve sevmek kadar güzel birşeyden neden kendimi mahrum bırakayım ki...

0|0
    0|0
  • evet..zaman herseyın ılacı guven bana..zamanla o delı gıbı asık oldum dedıgın ınsanın tum ızlerı hatta onunla paylastıgın hersey sılınıp gıdıyo

0|0
    0|0
    • inşallah dediğin gibi olr

• onune bak..bence rahat ol :D her zaman

• teşekkür edyrm :)

• hissettiklerin beynin ve kalbin bi oyunu onlar çalıştığı sürece tekrar seversin merak etme

0|0
    0|0
  • severim. sen de seversin.

0|0
    0|0
  • Olur tabi ki neden olmasın.

0|0
    0|0
  • ben yaşamadım ama sevilir herhalde..

0|0
    0|0
  • sevmek derya denizdirr.. Bitmez.. Tükenmez.. ;)

0|0
    0|0
  • sevilir

0|0
    0|0
  • Ohoo... tabi ki sevebilirim. Sevdim de...

Şimdi hepsi mazide birer anı...

0|0
    0|0
    • oda iimş :D

• İkinci derken kötü ayrıldıysan, kötü hatırlanırsın.

Ayrıldığın erkek, ilk zamanlarda ayrılık acısı çekse ve bunu sevgiden dolayı zannetse de; sonradan "bana bu acıyı yaşatan, benden kötü şekilde ayrılan o kız; beni gerçekten sevmiyormuş aslında" diye düşünmeye başlayacak. Yani gerçeği farkedecek. Onu farkettiği anda da başkasını sevmeye-aşık olmaya adım atmış olacak. Senden daha iyi kalpli kızların olduğunu anladığında ise sen TARİH OLACAKSIN. Hatırlansan bile "nefretle" anımsanacaksın...

• ben onun için demedm kendim için dedim ona onu söylyrm demek istedim. beni aldatan pislk yapan o

• daha öncekileri unutamam başkasını sevemem dedim ve sevdim şimdi yine diyorum bakalım yine başkasını sevecek miyim :)

0|0
    0|0
  • kolay unutamam asla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sevebilirsin neden olmasın aşk yaşayanlar içinidr.

0|0
    0|0
  • başkasını sevmeye çalışsanda çok zor herhan aklna başkası karşındayken onla konuşur gibi oluyorsun hep aklında ama tabikii güven korkusu karşı tarafa hiç güven olmaz nede değer sevgi hep sahte gelir

0|0
    0|0
  • Adam olması onu sevgiye layık kılar.

0|0
    0|0
    • bazen bu yetmio adam olmayanı sevyrsn ben öyle birini sevdm :)

• Nefes alsın yeter gibi oldu bu :D

• @CalvinK öyle değil :D 'etkilendiğin' bölümünü özellikle vurguladım.

• severim

0|0
    0|0
  • zaman alır ama olur.

0|1
    0|0
  • bir başka sevgiliyi sevemem sevemem sevemem. yok ya severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...