Kızların size itici gelen özellikleri davranışları neler?

Kızların size itici gelen özellikleri, davranışları, görünüş açısından da soruyorum. kısacası her yönünü kapsıyo neleri itici buluyosunuz?

Güncellemeler:
bukadarmı yani kızların itici yönleri ben daha fazla bekliyodum doğrusu :)

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka, oğlum gibi kelimeler kullanıp küfretmesi

Bağlama- Gitar çalması.

Erkeklerle el ense olması.

Her lafa atlaması.

Ayy şu çocuk çok tatlı yerim ben onu gibi laflar.

Ya o çocuk benim kardeşim gibi ; Çocuk cevaplıyor '' Ahh ahhhhh! ''

Alayı itici bunların işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Argo konuşması, ter kokusu :( aşırı makyaj, ağzını yamultarak burnundan konuşması, :) şımarık kızlardan asla hoşlanmam, çok havalı tiplerden kısaca kendini beğenmişler den ;) hıh yapıp o uzun ipeksi saçlarını arkaya savurarak dönen bayanlar hem itici hemde sevimli geliyor o kısmını çözemedim :)

0|0
    0|0
  • uzunca bot giymesi kotu içine sokup özellikle, ağzının kenarı ile konuşması (bir kürek olmasını diliyorum yanımda o an)

0|0
    0|0
  • Komedi dukkani gibi makyaj yapiyo cogu hic yapmasalar daha guzel olacaklar

0|0
    0|0
    • bazılarını düşündüğüm zaman evet bencede :)

• 1) Cinsine uygun cümleler kurmaması. Bir şeye "çok pahalı" demek yerine "fiyatı uygun değil" demeli bir kız.

2) Yanında başka erkekler varken şimarık olmamalı.

3) Mümkünse yaşına ve ortama uygun giyinmesi.

4) Argo kelime dahi kullanmaması.

5) Yere tükürmemesi.

0|0
    0|0
  • kahkalar atarak gülmesi desem, sigara içmesi ve kötü söz kullanması konuşurken. aslında kadın erkek ikisinde de sevmem bunları.

0|0
    0|0
  • herşeyi bizden beklemeleri . sürekli bizimmi mesaj atmamız lazım bide siz atın arkadaş ne olacak sanki. illa naza çekeceksiniz sanki

0|0
    0|0
    • aslında naz değilde bilmiyorum farklı bişey bu hiç bi zaman ilk mesajı atamam ben

• sizi çözmek mühendislik okumaktan daha zor :D anlamıyorum bu kızları.

• öyledir :D

• kendilerini bi b.k sanmaları

0|0
    0|0
  • bazen haklı kızlar ailelerinin yetiştirme tarzı da bunu etkiliyor tanımadığınız kişilerle konusma vs gibi. bu da tabi ki karsıdaki sizden hoşlanan kişinin de birliktelik şansını azaltıyor. sonuç olarak çevre aile faktörü de var tabi.

0|0
    0|0
    • tabi ailenin de etkisi var bu konuda ama en çokta kızların karakterlerine bağlı aile kızım şunu yapma bunu yapma desede yapmak isteyen gizli bi şekilde yapar çevremden biliyorum mesela ben istesem bi çok kişiyle görüşürüm ama düşünsene hangi birine şans verceksin hayatına bi sürü insan girip çıkmış olcakki bence hiç uygun değil en güzeli doğru insanı beklemk yani umarım çıkar karşımıza o doğru insan

• bazen de sen adım atacaksın artık durumlar onu gösteriyor sen beklemeye kalkarsan nereye kadar bekleyeceksin ? ya insan senden cekindiği için bu aşkını platonik olarak yıllarca içinde saklayacak ya da sen ? birinin bu adımı atması lagzım hayat kısa ve güzel günler yalnız geçirmeye değmez

• cevabım altta :)

• dünyada bi tek kendileri kalmış gibi burunları havada olmalarından itici buluyorum sonra da evlenemeyince evlenme proğramına katılıyor bazı burnu havadakiler

0|0
    0|0
    • banada çok itici geliyo bu tipler

• evet şu an beni tarif ettin :) doğru söylüyosun ama işte yapcak bişey yok bundan farklı davranamam ben :(

• o zaman elindeki secenekle basarılar dilerim sana

• bakımsızlık,sigara,kalın ses, uzun boy, yüksek ego, argo vs vs O_o

0|2
    0|0
  • sigara içmeleri,saçlarının bakımsız olması,erkek gibi konuşmaya çalışmaları ve taklit etmeye çalışmaları

0|0
    0|0
  • herşeye karışması

0|0
    0|0
  • burnunda kıl olması vede o kılla oynaması

0|0
    0|0
  • imkansız olmaya çalışmalarıı... bulunmaz hint kumaşı gibi afralı tafralı artistliklerii... :=

0|0
    0|0
  • Japon balığı gibi konuşması,çok aşırı nazik davranması,yatakta ölü gibi yatması

0|0
    0|0
  • sigara içmesi yada aşırı makyaj

0|0
    0|0
  • ayın belirli zamanlarında adet olmaları bana çok itici geliyor ya..

0|0
    0|0
    • bu biraz saçma oldu :)

• enteresan :D

• :)))

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...