Karşınıza çıkan erkek bu lafı derse hakkında ne düşünürsünüz ?

Benim önceden hiç kız arkadaşım aşık olduğum kimse olmadı sebebi ise maddi durumumun yeterli olmadığı kanısındaydım ve mükemmeliyet bir hayatım ve imkanlarım üst seviyelerde olmadan istemedim , yaşıda 24 bu erkeğin , ne düşünürsünüz bu kişilik hakkında ?

Güncellemeler:
Gerçektende kız arkadaşı olmamış birisi

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• "Mukemmeliyet hayati" iste bu biraz korkutucu. Hem istikrarli bir hayat icin olumlu hemde fazla beklenti oldugu icin biraz gerginlik yaratici. Mukemmeliyet istemen sadece parayla sinirli kalmayanilir. Herseyin mukemmel olmasini isteyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Benim hayatımda mutluluğu yakalamam paranın satın aldığı şeylerle oluyor o yüzden birazda

• Inan o kadar pembe bir dunya yok.

• yaşadıklarımı yaşamak lazım , sizin hayatınızda hep inişler olmadıysa bilmenizde zor ,

Kızlar Ne Diyor 5

• kendine güvensiz derim

0|0
    0|0
  • sağlam salladığını ve gereksiz bi insan olduğunu

1|1
    0|0
    • İnanmadığın şey ne olur hiç kız arkadaşı olmadığı mı , ve neden gereksiz gelir sana ?

• maddi durum zırvalıkları falan

• aşkta mantık aranmazki bu sözler sadece beğenilen kişilere yaklaşımlarla ilgilidir. Aşık insan kendi halini düşünmeden sevdiğine yaklaşır ve onun için her şeyi yapar. Bunlar gereksiz laflar bence

0|0
    0|0
    • Aşık insanın kendi halini düşündüğü zamanlar olmuyor mu pejki ?

• Maddi duruma göre aşık oluyorsa allah korusun iflas ettiğinde yine atar bu bi kenara :D Öyle şey mi olur?

0|0
    0|0
    • Benim bilidğim sevip alışıp bir duygusal bağ oluştuktan sonra aşk başlar , bu kişi sevgiye hiç yer ayırmasa yani kafasında kurmasa yani istese ama bir yandada kendidni tutsa diyelim

• Yani kasınca istemeden bile aşık olunabilir diyorsun

• Aşık olmamak için kasarak veya aşık olmak için kasarak aşık olamazsın ki biri gelir ve aşık olursun ya da olmazsın bu kadar basit.

• kişiliği yokki parası olmadığı için kimse bakmamış diye düşünürüm ilişkisi olmasını maddiyata bağlamış bir erkeğe.Aşkta imkanla mükemmellikle olan birşey değil zaten isteyip istemene kalmaz o durumda.

0|0
    0|0
    • mükemmeliyetçilik bir psikolojik hastalıktır diğer bir adı ise eksiklik

bu eksilik hasta kimselerde hiçbir zaman tamamlanmaz mesala bi arabam olsun kız arkadaşım olur derler arabası olur helikopterim olsa gibi örnekleri çoğaltabiliriz ama bu tür bir durum yosa aşk dediğin anlıktır an gelir olan olur merak etme

• Aşk bir anda mı oluyor , istemedeğini bilmesi halinde yine mi oluyor

• Yani kendini kasınca aşık olun muyor

Erkekler Ne Diyor 1

• bunları demene gerek yok panpa kafama göre kimse çıkmadı karşıma dersin olur biter

1|0
    0|0
Yükleniyor...