Yazının devamını en güzel kim getirecek bakalım ?

yazılması zor olmasa aslında, anlatması da bakması kadar zevkli ve sancısız olsa, arada bir sızlatsa bedeni...

merak :)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• yazılması zor olmasa aslında, anlatması da bakması kadar zevkli ve sancısız olsa, arada bir sızlatsa bedeni... tatmadığın hisler uyandırsa kalbinde, belki o zaman anlatırdım sana, susarak kendimi.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benliğimde seni bulacak kadar çok sevsemde cesaretsizliğimin eşiğinde sürükleniyorum.

aşk eğer böyle birşeyse zamanda kayıp gidiyorken seni de yalnızlık acıtıyorsa gözlerimdeki bizi bulman dileğiyle

0|0
    0|0
  • yoksun işte, kalbimin kuyusu en hazin sesle inliyor şimdi :P

1|1
    0|0
  • aşk bu işte :)

0|0
    0|0
  • ray malifalitiko ray şalimalitiko ray ray rayy reyy reyyy dkjhdk :D

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• arada bir sızlatsa bedeni ama böyle içimizi yakmasa. Söylemek istediklerimizi, defalarca yazıp sildiklerimizi bildiğinin rahatlığı olsa, söyleyip içimizde hiçbir şey kalmasa sonucu ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • bedeni acıdan zevkler tattırsa, söylediğin her yalanın bedeline karşın sahilde martılar bana küfretmese, ne güzel olurdu simitimi yarım bırakmayıp tamları tatmak, yarım kalmanın lutfu buymuş sonralarında, neyse geç oldu ellerimde üşüdü sigaramı yakamıyorum içimdeki kan soğuğu acıdan, eve giderken birşeyler alayım, annem yine kızar yoksa eve yine kendi acınımı getirdin diye söylenir durur...

0|0
    0|0
  • Yazılması zor olmasa aslında, anlatması da bakması kadar zevkli ve sancısız olsa, arada bir sızlatsa bedeni bulutları tarif edebilirdim.

0|0
    0|0
  • yokluğunda ateşlerde yansamda,

göremezsin seni böyle seveni

0|0
    0|0
  • yüreğimdeki kıvılcımı yeniden yeniden alevlendirse:) ehh ıdare eder

ş

0|0
    0|0
  • ve o an uyanırım uykumdan:)

0|0