Fenerbahçenin başarısızlığının nedeni nedir?

bence aykut kocaman ilk neden o adam kesinlikle gitmeli...

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Tek sebebi aykut kocamanın futboldan anlamamısdır Alexi yolladılar sistem değişecek diye ama değişen sistem yok Baroniden Alex yapmaya çalışıyor madem sistemi değiştirmeyeceksin Alexi neden yolladın gerçekten kafasındaki olayı anlayamıyorum inş bir anönce giderde takımda düzene girer

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• aykut kocamanın fenerbahçeyi kendi oyun bahçesine çevirmesine göz yuman yönetim ve herşeye tepki göstermekten artık sağduyusunu kaybetmiş, kaybettiği içinde dikkate alınmayan taraftarıda bunun sebeplerinden biri. Ben mi, ben tabi ki Galatasaraylıyım.

1|1
    0|0
  • imparator korkusu... ( biliyorsunuz aziz yıldırım en çok Galatasaray şampiyonluğu gören Fener başkanı,ayrıca Galatasarayın UEFA ve Avp Süper Kupası şampiyonluğunu gören tek başkan)

2|2
    0|0
  • Aykut Kocaman'ın genelde bizimle yaptığı derbilere korkak çıkması. Ayrıca CSKA Moskova'daki Krasic sanıyorsam kuaförde kalmış bu ona benzeyen kuaförün çırağı falan. Juventus'a Nedved falan diye aldı adamlar (ki uzaktan yakından tarz olarak alakası yok) şu anda 10 TL halısaha parası vermiş ve bunun hakkını sonuna kadar almak istercesine topu ayağına alır almaz koşan bir Krasic var. Üstelik nereye koştuğunun da hiç önemi yok...

Stoch ile başlaması daha iyi olabilirdi ya da en azından Sezer ve Stoch'u erken alabilirdi. Fatih Terim Yekta'yı sokunca zaten ortasaha tamamen bize geçti, ona doğru düzgün bir karşılık veremedi Aykut Kocaman.

0|0
    0|0
  • AYKUT KOCAMAN

1|2
    0|0
  • fb orta sahası bitikti

0|0
    0|0
  • Aykut hoca stajerlikten kurtulamadi bi seylere cok takiliyo

0|1
    0|0
  • türk telekom arenanın yan etkileri diyelim : )

1|1
    0|0
    • :P daha neler ... biz kadıköy çocularıyız.. arena da nesi? :))

• bu size bayağı yeter artık kupayı kaldırmışlarmış :)))

• doğvumu samet ?

• Oyuncular ruhsuz ve aykut kocaman!

0|1
    0|0
  • büyük ihtimalle aykut hoca...

0|1
    0|0
  • dün maçın tamamını izledim, beklediğimden iyiydi takım. ufak hatalarla maçı verdik. gününde olsaydı birkaç futbolcumuz alırdık maçı. Aykut hamlelerde gecikiyor buna katılıyorum.

0|1
    0|1
  • Aykut Kocaman'ın taktik hataları.

0|2
    0|0
  • ezik şikeci ve tiksinç olması dahasınıda sayarım :)

0|2
    0|0
    • :P tamam tamam sayma.. ama bize şikeci diyosunuz da bugünkü hakem de resmen satın alınmıştı yani...

• yoo caner ile ilgili haklısın o zaten malın önde gideni... ama bizim kırmızı kart gereksizdi... ayrıca mükemmel bir futbol yoktu sahada..

• futbol namına iğrencti kartı bilmm ama o harekler pahalıya patlar :d

• adamn yüzü gülmüyo çok soğuk kanlı ya :D

0|0
    0|0
  • Tarla sürme işlemi bitti. Aziz Yıldırım'ın tekrar tarlaları sürdürmesi gerekir.

0|1
    0|0
  • Aykut kocaman kalıcı olduğunu düşünüyor ama bi yere kadar fena gönderecekler az kaldı...

0|1
    0|0
  • artık şike yapamamaları olabilir yenilme sebebi

1|1
    1|0
    • o zaman gs başladı şikeye... senin mantıktan bu çıkıyo :)))

• netten derler fıkrasını bul oku sonra anlarsın demek istediğimi:))

• Fatmagülü düşün 4 tane herif üzerine atlamışken ne yapabilirdi ?

Fenerin halide bu :D

0|1
    0|0
  • volkanın bıyıkları..kimse oyuna vermiyor kendini :(

0|0
    0|0
  • sahada oynayan aykut kocaman mı ?

0|0
    0|0
    • sahada oynamıyo ama oynayanlara o karar veriyo.. o zaman teknik direktörler olmasın nasılsa sahada oynamıyolar

• caner neydi o zaman ya da stoch gibi bir oyuncunun son 10. dk'da oyuna girmesinin ne gibi bi faydası olabilir.. ya da takım niye bu kadar pasif vs. vs

• stoch ve caner aynı fark yok sorun canerin tarfında değil di ki

• taraftar eksiği bence..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hah öyle dımdızlak kalırlar.

Koskoca alexin emeklerini, kabiliyetini sallamadılar işte öyle olur..

Aykut zaten ayrı bir olay hiç girmiyorum.

Fener bu şike olayından sonra aziz yıldırım la birlikte epey sendeledi biraz zor toparlanır ama, taraftarı sağlam toparlanır yani.

Zaten fenerin bir tek taraftarını beğeniyorum ben gerisi fos!

1|1
    0|0
  • GS :P

1|2
    2|0
  • aziz yıldırım

1|1
    0|0
  • gs para yedirmiştir

1|0
    0|1
Yükleniyor...