Podolski mi? Nani mi? Sizce Neden?

Podolski mi? Nani mi? Sizce Neden?

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• podolski adini daha cok sevdim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi farklı tipte oyuncu kıyaslamak zor podolski forvet nani kanat oyuncusu. nani çok iyi koşu yapar diripling yapar podolskı bitirici bir forvettir.

0|1
    0|0
    • Siz futbola nerden bakıyorsunuz hocam? Pod sol açık forvet degilki. Ayrıca bugün yapılan değerlendirmelere baktım gs li bir yönetici scoot ların verdikleri puanlarda pod naniden daha önde demiş. Verilere göz Attim. Dripling te , orta acmada , çalimda naninin sağlam üstünlüğü var. Gidip markaj , penaltı ve pas becerilerine ne Diye bakarsın anlamam. ikiside aynı. Mevkii De oynayabilen oyuncular ve nani bir kanat oyuncusu statüsünde sağlam üstünlük sağlıyor durum ortada yani...

• dostum sen kanat oyuncusu ile kanat forvetini karıştırıyorsun nani kanat oyuncusudur podolskı forvettir sol açık sağ açık derler kanat forvetine aynı tipte oyuncu değil onlar

Kızlar Ne Diyor 5

• Hangisi fenerliyse o

0|1
    0|0
  • Necip uysal

0|1
    0|0
  • what

0|0
    0|1
  • Nani

0|1
    0|0
  • Nani ya. ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ikisi de farkli mevkiler biri forvet agirli gol atar birisi kanat agirlikli top tasir yahu bunu bile kiyasliyormusunuz

1|2
    0|0
  • Bilal kisa

0|1
    0|0
  • 0|2
    0|0
    • Ronaldo cçocuk gibi ya :D
      " niye vuruyorsun ya biraksana ya" kendini kahreditor falan olum sen ronaldosun golü atmadan önce pique yi Türkiyeye gondermissin bir tane daha atarsn nolmus :D

• Aynen öyle ama zor maç ve rakip ispanya olunca napsın adam :)

• Emek hırsızı nani :)

• nani tabi

0|1
    0|0
  • Podolski. Gole daha yakın, oyun zekası daha yüksek ve daha disiplinli.

0|1
    0|0
  • Bursasporlu olarak diyorum.
    Nani her türlü daha iyi bu belli zaten aksini söyleyen futboldan anlamıyodur ya da salaktır.

0|1
    0|0
  • Galatasaray sitesinde yapılan ankette bile açık ara nani çıkmış kıyaslamaya bile gerek yok

0|1
    0|0
  • Kardeş ben BJK'liyim. Bizden yazacak kimse yok di mi? Sen de haklısın mk.

0|1
    0|0
  • Mevkileri farklı. Ama takıımına sağladığı ve sağlayacağı katkıyı düşünürsek Nani.

0|1
    0|0
  • @uaresma oleeyyy))

0|1
    0|0
  • Fenere krali gelse boş

0|1
    0|0
  • Sabri reiz <3

0|1
    0|0
  • Nani