Vucut geliştirmeyi bıraktıktan sonra?

kaslarımız ıner ve vucudumuz hemen eskı halıne mı gelır?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Bak İyi Dinle Şimdi Kas Kaybı Asla Olmaz Sadece Olacak Şu Hareketsizlikten Bir Zaman Sonra Vucutun Yağlanmaya Başlayacak Yani Sporda Yaktıgın Enerji Vücüt Baktı Yakmıyor Yağ Depolucak Ve Derin Kalınlaşacak Bundan Sonra Kaslar Gözükmeyecek Merak Etme Kas Mas Erimeyecek Olacak Şey Görüntü Kaybı Olacak Kas Erimesi Diyet + Kardiyo Yaparsan Yağlar Erir Erir Erir En Son Yağ Yakma Kapasiten Dolunca Kastan Yer ama Bıraktıgın İçin Kardiyo Yapmıcan İçin Sıkıntı Olmaz Sadece Görünüşte Sıkıntı Olacaktır Beslenmene Dikkat Et Gündelik Yürüyüşlere Çık Derim Yağlanma Olur Kas Kaybı Olmaz ( İşi Biliyorum Yardımcı Olduysam Ne Mutlu bana )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır ama 1 yıl boyunca azda olsa yapmalısın

0|0
    0|0
  • Evet. Kas eridiği için spor salonundan çıkmıyor sporcular, mankenler falan.

0|0
    0|0
  • Hayır sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gelir kardeşimmm güç kaybı ve küçülme kesinlikle oluyor zaman ile tabii

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra erir sen kas için kilo aldıysan kaslar bozulduğunda iğrenç bir köbek veya sarkan kol yağları görebilirsin itici olabilir :/

0|0
    0|0
  • Besin takviyesi aldiysan daha çabuk eski halini alır. Takviyesiz bu süre uzar.

0|0
    0|0
  • Vucut gelistirmeyi biraktiktan sonra nasil olacagin beslenmene bagli aslinda kaslar iner kuculur ama sekilli olur yinede ama duzgun beslenirsen 😉

0|0
    0|0
  • hayır sadece sarkmalar olur ve çok çirkin bir vucuda sahip olursun o yüzden bıraksan bile hafif kilo bol tekrarlı çalışmalar yapmalısın

0|0
    0|1
  • hayır uydurma onlar

0|0
    0|0
  • Kasların küçülür. Yemeğine dikkat edersen uzun süre götürür seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...