Merhaba bayanlar baylar. Şu anda bu hatunla konuşuyorum. Sizinle de paylaşmak istedim. Nasıl ama yorumlarınız önemli?

K. bakmayın ama daha önce sordum kimse yanıtlamadı bende bu yola başvurdum :) 7 sene futbol oynadım ve 3 senedir ara verdim. Şimdi fitnessa merak saldım. Boyum 1.92 kilom 75 ama boyuma göre kilom hafif kalıyor. Arkadaşımdan 10 kg ağırlığında dambıl aldım. Sağ elimle çalışırken bir sıkıntı olmuyor ama sol elle çalışırken elim titriyor. Düzenli bir şekilde olmuyor ki en basitinden omuz çalıştığımda sol elle dambılı kaldırırken el titremesi oluyor. Bunun zararı nedir? Vücudda kas belirtisi olduğu zaman düzenli çıkar mı yoksa yamuk mu çıkar? 10 kg yerine kaç kg ağırlıkla çalışmam lazım?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok uzun yazmışsın ve foto yok yine yazmicaklar

0|1
    0|0
    • Ben bunun gibi 3 tane yazıyı okuyup cevapladım. bir tane adam çıkar herhalde :D

• Anladım be seni ya. Demek ki azcık da olsa beni samimi olarak gördün ki kendi benliğinle cevap verdin başka kimliklere bürünmedin.(Teşekkür Ederim) Aynen gizliden sor şimdi benim yüzümden de bir sürü sana mesaj atan olmasın gel sana öğreteyim falan diye :D :D

Kızlar Ne Diyor 3

• allah cezanı vermesin :D

0|1
    0|0
  • Kimse cevap bilmedigi icin yazmiyordur

0|0
    0|0
    • Türk erkeklerinin sporla iç içe olduğu en çok şey zaten dambıl :D

• Haha nasil bir kandirmacadir bu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla dambıl mambıl aram yoktur ama 10 kiloda elin titriyorsa elinin titremediği ağırlığı bul onunla başla kademeli yükselt

0|1
    0|0
    • Bana da en mantıklısı o geldi ama sağ elde sorun olmuyo sol elde titreme oluyor :D Neyse ramazandan sonra sol ele de ağırlık veririz :D

• eğer sağlaksan sağ elde olmaması normal sağ kolun daha güçlüdür muhtemelen

• . aynen öyle bende azaltıcam ağırlığı :D

• Doktorluk bir mevzuu

0|0
    0|0
  • Antreman ağırlığını en aza indir

0|0
    0|0
Yükleniyor...