Öncelikle hepinize günaydın arkadaşlar. Size bir sorum olucaktı. 7 sene futbol oynadım ve 3 senedir ara verdim. Şimdi fitnessa merak saldım?

7 sene futbol oynadım ve 3 senedir ara verdim. Şimdi fitnessa merak saldım. Boyum 1.92 kilom 75 ama boyuma göre kilom hafif kalıyor. Arkadaşımdan 10 kg ağırlığında dambıl aldım. Sağ elimle çalışırken bir sıkıntı olmuyor ama sol elle çalışırken elim titriyor. Düzenli bir şekilde olmuyor ki en basitinden omuz çalıştığımda sol elle dambılı kaldırırken el titremesi oluyor. Bunun zararı nedir? Vücudda kas belirtisi olduğu zaman düzenli çıkar mı yoksa yamuk mu çıkar? 10 kg yerine kaç kg ağırlıkla çalışmam lazım? Yaş:20

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi Kardeşim Anlatayım Sana Kısaca Sanada Günaydin Asla Kimsenin Vücudu Asimetrik Degildir Sol Kol Kası Sağ İle Aynı Olamaz Omuzlar Gögüs Bacak Hepsi Asimetrik Degil Tüm İnsanlıkta Bu Olur Bendede Oldu ( Sporcuyum 7 Aydır İlgileniyorum Yeterli Bilgiye Sahibim ) Şimdi Öncelikle Belliki Sağ Kolun Daha İyi Ondan Dolayı Yapacagın Şey Agırlı 7.5kg ya düşürüp 6 SET YAPACAKSIN Ve Söyle 6 Set Kaldırabildigin Terkar Yap Örnek 30x6 Ya Bunu Sağ Kolda Yapacaksın Ama Sol Kodada 30x6 Yapıp Solda Hiç Dinlenmeden 5-10 Tane Daha Yaapacaksın O Yanma Hissi Gelecek Damarlar Cıkacak Bu O Kasın İçinde Mikro Yırtıklara Yani Kasın Gelişmesine Yardımcı Olacak 1 Ayda Olacak İş Degil 3 Ay Düzenli Olarak Agırlıgı 1 ay sonra 10k sonra 1 ay sonra 12.5kg yaparak devam et sol kolda tekrardan sonra 5-10 tane daha faazla yap ki açık kapansın kardeşim yardımcı olabildigime inaniyorum kendine iyi bak iyi sporlar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dikkat et kasda yırtılmalar olabilir

0|0
    0|0
    • Çok yüksek bir ağırlık kaldırmıyorum ki eskiden beridir bir sporcu kimliğim de var yani tek korkum kasların düzenli bir şekilde çıkmaması

Erkekler Ne Diyor 1

• Sinir sıkışması olmasın, yoksa sağda sorun yok diyorsun

0|0
    0|0
    • Bende bilmiyorum ya. Ama azalttım bende :D Artık uğraşmıyorum. Hevesim geçti.

Yükleniyor...