'Bu adamın\kadının burç yorumları neredeyse tam anlamıyla doğru çıkıyor dediğiniz twitter kullanıcıları var mı?

Buraya bakın plss. burc yorumları...

'bu adamın\kadının burç yorumları neredeyse tam anlamıyla doğru çıkıyor dedıgınız twitter kullanıcıları yada tanınmıs ınsanlar var mı? Cok ıhtıyacım var şu an:(

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Allah Kuran'da, gaybı Kendisi'nden başka kimsenin kesinlikle bilmediğini ve bilmeye de asla güç yetiremeyeceğini birçok ayette bildirmiştir. Bu ayetlerden biri şöyledir:

De ki: "Göklerde ve yerde gaybı Allah'tan başka kimse bilmez. Onlar ne zaman dirileceklerinin şuuruna varmıyorlar." (Neml Suresi, 65)

Falcılar ve büyücüler cinlerle işbirliği içerisinde çalışırlar. Cinler ise Allah'u Teala emirlerini Meleklere bildirirken prde arkasından tabiri ile tabir edilir buradan bilgi çalmaya çalışırlar. Yarım yamalak duydukları şeyleride büyücü falcı dediğimiz insanlara gelip söylerler.

Gaibden haber vermek ve buna inanmak Allah korusun insanı dinden çıkartır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• irem su.mynette yazıyodu bi ara hala devam ediyo mu bilmem ama o kadına güwenirim

mynetin astrolojisine de güwenirim :)

0|0
    0|0
  • bu iyidir link

0|0
    0|0
  • ben warım sorularımdanda anlarsn demek istediğimi

0|0
    0|0
  • Ben ve eski sevgilim.

Ben aslan o yay.

Sonuç: küfür!

Saygılar!

0|0
    0|0
  • Uyarı :

(Falcının, büyücünün söylediklerine inanan, Kur'an-ı kerime inanmamış olur.)

(Fal baktıran, falcıya inanmasa bile, kırk gün namazı kabul olmaz.)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bununkiler tıptatıp çıkmıştır hep bi kez bile ıskaladığına denk gelmedim henüz link

0|0
    0|0
  • saptroloji ve argostroloji iyidir.

0|0
    0|0
  • tumburclar.com

0|0
    0|0
  • Saptroloji.

İyi denk getiriyor valla :D

0|0
    0|0