Derbinin en sevdiğiniz olayı?

Derbide en çok zevk aldığınız olay pozisyon gol hangisiydi?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• bekirin fenerlilerden önce kendine küfür etmesi :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bekırın golu:D

0|2
    0|0
  • walla bekirn golü ve ardından öpcek taraftar bulamaması en zevk aldğm pozisyondu :) şaka bi yana selçuk attğı firikikten sonra volkan baktı ya sadece orasıda cok gzeldi :) sonra burak volkanla karsı karsıya kaldı o pozisyo heycanlandrdı beni ha bi de hamitn direkte patlayan şutu güzeldi :) :)

0|1
    0|0
  • volkanın topa sadece bakışı :DD

0|2
    0|0
  • Selçuğun ayağından çıkan topa Volkanin tepki vermeden bakması.

0|2
    0|0
    • Selçuk genelde hep sağdan vurur volkanda milli takımdan biliyor.

• bekirin gol atması :D

0|2
    0|0
  • bekirin kafa golüne volkanın bakışları=D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kameranın bir an sabri ve eşini çekmesi...gözlerim arıyordu onu

0|1
    0|0
  • En güzeli bu işte bir numara olduğumuz kareografiydi.Saha da güzel futbol yoktu ama Selçukun golu güzeldi. Amrabat gösterdi ahanda açıldı at buraya diye.Tebriks Aslanlarım

0|1
    0|0
  • AYKUT HOCANIN KORKAKLIĞI ! Ya ben anlayamıyorum bu adamı. İlk 11 de kafadan başlayacak olan adamlar 2. yarı oyuna dahil oluyor ! Nedir bu baroni aşkı formunun zirvesinde SEZER var hayır anlamıyorum ben bu adamı. FENERBAHÇE kadro yapısı bakımından 6s den daha kuvvetli kimse polemiğe girmesin öncelikle. Burak ayakta duramıyor , umut boş koşuyor , melo tekme atıyor küfür ediyor kasımpaşalı yektanın kendine faydası yok tek oynayan selçuk. O da olmasa duman zaten o takım. FENERBAHÇE eğer bu akşam yenilmişse sebebi AYKUT KOCAMANDIR.

0|1
    0|0
  • bekirin gol atması :D

0|1
    0|0
  • Amrabat'ın mücadelesi Riera'nın soğukkanlılığı. Selçuk'un serbest vuruşu derdim ama esas Hamit'in düşmeyip ayakta kalıp Burak'a al da at sevdiğin toplar dercesine attığı pas ve ardından maalesef Burak'ın mal gibi kontrolü.

0|1
    0|0
  • İşte tıraştan sonra pamuk gibi bir yüz filan.

0|1
    0|0
  • Selçuk'un golü.

0|1
    0|0
  • selçuk geliyooorrr gol de geliyooorrrr:)ve tabiki bunu es geçemeyiz muhteşem kareografi!

0|1
    0|0
  • Selçuk topun başında ve gooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllll!

0|1
    0|0
  • volkanın topu sadece izlemesi .

0|1
    0|0
  • Yediğimiz golden sonra fatihin tepkisine hasta oldum :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...