Erkekler neden yalan söylemekte başarısız?

kadınlar erkeklere göre yalan söylemekte daha başarılı.kadının bu başarısını ya da erkeğin bu başarısızlığını açıklamada cem yılmaz'ı ne kadar haklı buluyorsunuz? link

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• bazilari oyle guzel yalan soyluyo ki ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu büyütülme şekliyle alakalı bir durumdur. Erkeklerin doğası onları küçüklükten itibaren doğru söylemeye, rahatlığa düşkün olarak yaratılmıştır. Kadınlar ise herzaman bir baskı ve bazı gerçekleri küçük yaşta dahi gizleme hissiyle büyümüştür. Bu yüzden kadınların yalan söyleyerek karşıdaki kişiyi inandırma şansı, tecrübesi nedeniyle her zaman erkeklerden daha fazladır.

0|0
    0|0
  • çok iyi yalan söylerdi eski erkek arkadaşım.

0|0
    0|0
  • kadın daha başarılı çünkü erkekler gibi aklnı 1 yönde aşırı gelştrmektense konuyu enyle boyuyla dşünebliyor. siz o bir yönü tahmn etmşsnizdir (:

0|0
    0|0
  • Kadınları enayi yerine koydukları için bilmiyorlarki kiminle dans ettiklerini :)

0|0
    0|0
  • Güzel yalan söyleyenlerde var, haklarını yemeyelim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• em yılmaz haklı kadınları biz yalana teşvik ediyoruz onlarda sürekli yapmaya başladıkça ustalaşıyorlar bukadar basit

0|1
    0|0
  • valla ben çok başarılıyım bu konuda, ip üzerinde kırk takla atıyorum.

0|0
    0|0
  • kim demiş la onu ? seni sen olduğun konusunda çelişkiye bile düşürürüm hacı <3

0|0
    0|0
  • gayet başarılıyım o kadar ki kendim bile inanabilirim :) ama ne gerek var yalan söylemeye doğrular varken :)

0|0
    0|0
  • alışık değiliz beyler :)

0|0
    0|0
  • biz yalanı sevmedigimiz için böyleyiz :)

0|0
    0|0
  • ben başarılıyım hiç yakalanmadım

0|0
    0|0
  • cem yılmaz arkadaş anlatmış bu konuyu

0|0
    0|0
  • Erkekte yeteri kadar donanım yok

cem yılmaz forever :)

0|0
    0|0
  • kızlar neden yalan sölemekte usta kanlarındamı var yoksa?

0|0
    0|0
Yükleniyor...