Hiç zevk aldınız mı bu derbiden ?

Valla ben yenmemize rağmen hiç keyif almadım nedense ...

Güncellemeler:
Bu maça Alex lazımdı abi. Alex olsa , 2 takımda böyle oynamazdı ;)

0|0
15|15

En İyi Erkek Görüşü

• bir fenerbahçeli olarak sivil olup girip izledm maçı ama türkiye futbolu berbat arkadaş hem oyunuyla hem taraftarıyla.Tamam atmosferi harikaydı gerçekten yalan söylemeym ama kale arkasında bi an kaptırıp kendımı gs marşlarını söylemye başladım:)ama izlemeye değmezdi yani sadece hafta sonu vakit geçirmek için yapılan bi aktivite olarak kabl görun

0|0
    0|0
    • =) zaten kimse alınmasın ama maçta görmeye değer 2 şey vardı. 1 tribün , 2 selçuk un golü. ;) ayrıca samimi yorumun için teşekkürler ;)

• özellikle kale arkaları berbat o volkan o küfrlere nasıl dayanıyo anlamıyıorm adam okadar küfüre karşı hiç soğukkanlılıgnı bozmadı çok profsyoneldi. hele o yuhlamalar ben tribünde zor durdum oyuncular nasıl hıc bişi olmamış gibi oynuyolar anlamıyorm. öyle tv den izleyip ahkam kesenleri öyle bi maça çıkarıcksnki anlycaklar futbolclarn neler cektıgını:D

Kızlar Ne Diyor 15

• erkek arkadaşım gayet memnun mutlu şekilde konuştu beimle.

0|1
    0|0
  • Gayet eğlenceli ve bilindik mutlu sonla biten bir derbiydi .d Senin o gün moralin bozukturda ondan zevk alamamışsındır ,d

0|0
    0|0
    • yok ya =) geçen seneki derbiler böyle miydi ? :D

• :D sonra kavga çıkıyo kabulleniyorum ;)

• aldım ya cok olmasada ıyıydı bence

0|0
    0|0
  • Ben bir fanatik Fb olarak yenilsek bile maçı izlerken sıkıldım yaa

Yinede Tebrik ederim GS'li arkadşları

0|0
    0|0
    • teşekkür ederiz =) sıkıcıydı gerçekten , hiç keyif yoktu ;)

• Bir garanticilik yok değildi...

0|0
    0|0
  • Yendiğimizi face köşelerinde fink atarken öğrendim.

Sonra her zamanki gibi fanatik bir gsliyim ben zaten dedim ama yemezler tabi.

İzlemediğim için ben hep keyifliyim :)))

0|2
    2|1
  • Valla bizim karşı kahveden silah sesleri ve öküzce sandalyeden kalktıklarındaki yada fırlattıklarındaki ses hay cümleme. Gelmedi işte

0|0
    0|0
  • he ya. kursağımda kaldıydı.

0|0
    0|0
  • hadi ya ciddimisin

0|1
    0|0
  • İzlemedim ki.

0|0
    0|0
  • sönük geçiyor dimi artık :) niye acaba bende komşuya geçtimde bakmaya çok keyifli olmuyo artık derbi

0|0
    0|0
    • artık diye bi şey yok bence. geçen sene oynanan her derbi keyifliydi. bi son maç iyi değildi. onun dışında hepsi muazzamdı =)

• bilmem ben beşiktaş galatasay maçında da böyle olmuştum

• ahah o artık derbi değil ki bence :D heyecan bile yapmıyorum artık :D :D

• zevk almadım ! karşıdaki dangozlar bağırıp durdu kapıyı da açıyolar arada hey allahım

0|0
    0|0
    • ahah :D sakin ol tamam bitti :D

• evet 5 10 tane kız çağırıp heyecanlı sahnelerde bağırdıkmı tamamdır:D neyin kafasını yaşıyosunuz siz maç izlerken anlamıyorum

• :D :D manyak çok boşverrr :D planını da beğendim bu arada ;)

• Siz oynamadiniz ki zaten ,biz sizin yerinize oynayip yenildik.

0|0
    1|0
    • renk körü müsün arkadaşım ? sahada futbol namına hiç bi şey yoktu.

• Renk futbol. He.

• IQ meselesi , hani biz sizden daha iyi oynadık. ama sahada yine de fulbol yoktu , demek istedim. yetti mi şimdi senin tek haneli IQ ?

• rövanşlar nasıl olacak bakalım

0|0
    0|0
  • Ben çok zevk aldım bu derbiden.Futbolun adaleti olsa bu maç 5-1 biterdi GS lehine.Eğer sen hem GS li olup hemde bu maçtam zevk almadıysan,tez zamanda bir kan tahlili yaptır bence

2|3
    0|0
    • sen yanlışlıkla barca atletico maçını mı izledin yahu hangi 5-1 den bahsediyorsun posizyon bile yoktu maçta

• 1)Hamitin direkten dönen topu 2)selçuğun golünden hemen sonra Hamitin pasıyla Buragın volkanla karşı karşıya kaldığı ama topu ayağından fazla açtığı pozisyon 3)dakika 75 te melonun çaprazdan sert vurup volkandan dönüpte yobonun can havliyle uzaklaştırdığı pozisyon.Zaten atılan 2 gol var.Ne etti? 5-1. ASIL SİZ HANGİ MAÇI İZLEDİNİZ ANLAMADIM

• sen ilk defa maç izledin bence ?

Erkekler Ne Diyor 14

• Zerre kadar zevk almadım yendiğimiz halde. İlk defa iyi oynamayıp kazandığımız bir FB maçı diyebilirim. Hamit, Amrabat biraz da Riera ve girdikten sonra Yekta hariç elle tutulur bir adam yoktu. Oyun sistemimiz de bir cinsti. Burak Umut ne yaptılar amaçları görevleri neydi benim kafam basmadı pek.

Aykut Kocaman da klasik derbilerdeki korkak oyununu oynatınca kısır bir oyun izlemiş olduk. Ortasahadaki kalite farkı galibiyeti getirdi yoksa çılgınca sevinmenin pek anlamı yok devre arasına düzgün girelim inşallah yeter.

0|0
    0|0
    • =) söylediğin her şeye katılıyorum , ağzına sağlık ;)

• çok vasat bir maçtı

0|0
    0|1
  • yendik ama çok zevksiz bir maçtı. fenerin şutu yoktu nerdeyse. bizim de adam akıllı bikaç atağımız oldu. burak umut ve sow isimlerini nadiren duyduk

0|0
    0|1
    • hakkaten özellikle bizim forvetler hiç bişey yapmadı arkadaş ya

• çok kötü bir maçtı 2 takımda rezaletti oyunu bekirin golü belirledi yoksa sabaha kadar gol falan atamazlardı bu arada tbrler herşeye rağmen kazandığınız için

0|0
    0|0
    • teşekkürler =) rezalet de denemez bence o kadar da değil =) vasattı ama 2 takımda. hızlı başladı , yavaş devam etti saçma bi maçtı =)

• ben de zevk almadım. çoğu pozisyonu değerlendirmediler bencilliklerinden dolayı pataklayasım geldi

0|1
    0|1
  • yenildik ondan dolayı zevk almadım ama yensek de yine zevk almayacak gibiydim

0|1
    0|0
    • valla kardeş , yendiğimiz için çok mutluyum ama hakkaten zevk almadım maçtan falan =)

• amatorce son topları melo basta olmak uzere kullanmasalardı farkı yapardık olmadı

0|0
    0|0
  • hazır olmayan 2 takım ligdeki durumlarından belliydi riske giremediler çok ...

0|1
    0|0
    • mantıklı konuştun kardeş ;) ama hazır olmamaları bi bahane değil ayıp bence ;)

• bence bahane çünkü yeni sistem yeni oyuncular ..falan

• bıdı bıdı kısacası , başka bi şey değil :D 2 takım da kötü oynadı , 2 sine de yakıştırmadım ;)

• Bir Galatasaray'lı olarak bende zevk almadım açıkçası. Yabancı birisi gelip izlese dünyanın sayılı derbilerinden birisi bu mu deyip bir tarafıyla gülerdi açıkcası. Yendik tamam iyi güzelde, eze eze yenmek lazımdı!

0|0
    0|1
    • aynen katılıyorum ;) ben geçen sene 2 - 1 yenildiğimiz maçı buna tercih ederim şahsen. 1 dk oturamadık o maç boyunca =) ne maçtı o ya =)

• Çok çekişmeli gecmedı ama yendık o yeter

0|1
    0|0
    • ya yeter yetmesine , dediğim gibi mutluyum. ama keyif yoktu keyif :) nerde geçen seneki maçlar =)

• Çünkü haketmeden aldığınız bir galibiyet ..

0|0
    0|0
    • boşuna kardeş demiyorum sana :) sonuna kadar biz fenerbahçeliyiz ulan :)

• yürügit lan bebe kirletme bildirim sayfamı daha fazla

• Allah versin abim. yaşın kadar konuş , iyi geceler ;)

• karabuk sivas maçı daha iyiydi

0|0
    0|0
  • izlemedim maçı, özetlere baktım pekte alengirli bi maç olmadığını gördüm...

0|0
    0|0
    • diğerlerine söylediğim gibi , hiç bi şey kaybetmedin emin ol ;) belki selçuk un golünü kaçırdığına üzülürsün :D o kadar :D

• Şampiyon Galatasaray.

0|0
    0|0
Yükleniyor...