Bu transferlerle olur mu hiç?

Yıl 2002 / Dünya kupası 3. / kadro: Galatasaray, rüştü, alpay, ...
Yıl 2008 / Avrupada 3. / Kadro: sabri, servet, emre güngör, hakan balta, mehmet topal (tabi o zaman galatasaray), arda, hakan ş., Galatasaraydan---- volkan, semih, aerollio fenerden, bjk den yok
Yıl 2016 / muhtemel kadro: sabri, semih, serdar, hakan balta, mehmet topal, arda, gökhan gönül, hakan çalhan, hamit, töre, selçuk, burak, umut, mevlüt. Emre (başakşehir), onur, volkan.. Yaklaşık..

Bu fener takıma bu kadar yabancıyı doldurdu. Takımda türk kalmadı.. 2 türk oyuncu direk ya oynar ya oynamaz.

bu duruma ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
Çok iyi hatırlıyorum fener zamanında şenol güneşin kurduğu edsane teabzon kadrosundan birçok banko oyuncuyu almıştı. Ama ligdeki galatasaray hegomanyasını yıkamanıştı.. Galatasaray Türkiyedir..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 2008 nihat ve kazım nerede

0|0
    0|0
    • nihat yurtdışı, kazım eksik haklısın.

• yazarım dostum... aklıma gelmiştir yazmışımdır.. Ötekiler de aklıma gelmemiştir yazmamışımdır... var mı ötesi... Sen temsile değil manaya bak. Maksat hasıl oluyor mu? Oluyor... Sorun ne daha? Gel sor kendine... Ben 97 leri 98 leri 99 ları 2000 leri izledim... 2002 leri izledim.. 2008 lerde hayattaydım... 2016? Yaşarsak görücez...

• Amaç sidik yarıştırmak değil
      Şimdi gs bjk muhabbetine girersek derin olur
      Eksik yazmışsın tamamladım
      Büyüyecek durum yok sakin olmayı öğrenin

Kızlar Ne Diyor 1

• Parası olan düdüğü çalar.

0|0
    0|0
    • Parayla olmuyo işte bacım. Düdüğü çalmak önemli değil, o sesten mana düttürmek önemli.. :))

Erkekler Ne Diyor 2

• olmaz olsun

0|0
    0|0
  • Yabancı sınırı kalktı fenere yaradı fener türk takımı değil yabancı takımı oldu resmen

0|0
    0|0
    • Ewet yabancı alabilirsin ama bu nedir yaaa.. Aziz osurmuyor dediler adam bir osurdu sıçtı batırdı..

Yükleniyor...