Çocukluk anılarınızı anlatır mısınız ?

Böyle komik,eglenceli anılarınız varmı,anlatırmısınız ? :))

Öncelik benden :)

Ben çocukken evimizin önünde havuz vardı,orda balıklarımız vardı birkaç tane,birgün kuzenimle havuza girip balıların bitanesi yakaladık ameliyat yaptık :) karnını açtık sonra bunun bişeyi yok hasta değilmiş dedik,bildiğiniz iğne ve iplikle dikip suya attık,sabah uynadık baktık ki zavallı balık ölmüş :) Ay ne kadar üzülmüştük ya,hala bile anlatıp güşüyoruz :))

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• ama bu bebeeeek ne kadar tatlııııııııı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• küçükken köydeydim eski su ile çalışan değirmenler vardı .

öye bi değirme önünde oturuken bi kız geldi babasıyla değirem önünde 1.metre yüksekliğinde gölet vardı burdan bana balık tutarmsın dedi

bende tamm nevarkı hava attım ama

ya tutamasam diyede içmden gecti.

sonra bi balık herhalde bi yere çarpmış yüksekten su aşağı akarken düşmüş baygın gördüm tutup verdim çok mutlu oldu bende rezil olmaktan kurtuldum hiç unutamam

0|0
    0|0
  • 7 yaşındaydım abim hep kibriti elbisesinin alna tutar üstten de izlerdi aydınlığını annem mutfaktayken fırsat bu fırsat aldım elime kibriti yaktım t-shirtümün altına tuttum üstten izliyim derken elbisem yanmaya başladı ateşi görünce çığlık atmaya başladım korkudan odada ordan oraya koşuyordum en sonunda annem gelip söndürmüştü yanık izi hala var karnımda :)

0|0
    0|0
  • Hee boya sandigi ve ben boyle iste :))

0|0
    0|0
  • küçükken ranzanın altına ısık,yiyecek,içecek koyardım ve orada tek basıma yasardım bildiğin survivor :))

1|0
    0|0
  • küçüken misafirlige gitmisiz girince beni sobanin önüne birakmislar soba camliymis bende kendimi görunce sobaya sarilmisim

0|0
    0|0
  • bunalımlı bir çocukluk geçirdim. en yakın arkadaşlarım dayı kızı ve onun kız arkadaşları idi. evcilik oynar ip atlardık. pınar adında bir kız hatırladığım kadarı ile ilk aşkımdı. desenli peçete toplardık. evcilik oynarken beni pınarın abisi yaparlardı hep. süs japon balıklarını yarımlık pet şişelere koyar gezdirirdik. ölürlerdi haliyle. çekirge yada ağustos böceğini yakalayıp yakardık. sertleşir şişerdi sonra toplu iğne batırıp patlatırdık. hoşumuza gidiyordu

0|0
    1|0
  • ben varoş mahallesinde büyüdüm o dönem bakırın çok paraettiğini söyleyen arkadaşalrım vardı takriben 8 10 yaşlarındaydım bir gece tüm mahallenin çamasır tellerini çalmıştım :))) ve şu an ben kanun adamıyım maalesef :))

0|0
    0|0
  • belli belli çok üzülmüşsün :))

0|0
    0|0
  • merhaba ben o balık

0|0
    0|0
  • Küçükken hep soygun filmlerine ilk önce manavdan elma çalmayla başlamıştık elmayı çalamayan grupta kovuluyodu tabi kıyamayıp geri alıyoduk sonra bakkallara çikolata çalmaya başladık sonra cipler derken abur cubur'tan bıkmıştık ve para yapmak için damacana calmaya başladık binalara girip damacana calar depozitosunu alırdık öyle yani

0|0
    0|0
  • sen anlat panpa dinliyoruz. sütden kesildin mi ?

0|0
    0|1
  • pek de güzel bir anı değilmiş be züleyha :) ilginç

0|0
    0|1
    • kimsin sen ? :) olsun ama çocukluk işte 5-6 yaşlarında yaşanmış bir olay işte,ne akılsa :))

• hoop,sakin.Sana yalan borcum mu var,manyağa bak

• Kimsin sen,neden gizliyorsun kimligini ? doğru konuş,terbiyesiz

Kızlar Ne Diyor 10

• Bir gün dedemi izliyordum traş olurken gizlice 3 yaşındaydım.

Jileti de aynanın önüne bırakmış gördüm.

O çıkar çıkmaz odamdaki kremi aldım ve minik taburemi de sürükleye sürükleye banyoya gittim. Çıktım taburemin üzerine yüzümün her yerine sürdüm kremi sonra da aldım jileti elime traş oluyordum. Allah'tan ters tutmuşum da yüzüm gözüm kesilmemiş :D

0|0
    0|0
    • ayy kız Allah'tan her yerini kesmemişsin,çok kötü bi durum ya :)

• haha evet :D ben çook yaramazdım küçükken neler yapardım neler eğer ortalık sessizse annem hemen anlıyordu iş karıştırdığımı zaten buyüzden çok uzun sürmedi beni iş başında bulması :D

• Kucukken tam bir canavarmisim,oyle diyolar. Bize gelen misafirleri kapidan kovuyormusum,su bile vermiyomusum. Bir gun hic unutmam anasinifindayim,bahce vardi,kaydiraktan kayiyorduk. Onumde cok yavas ilerleyen bi cocuk vardi,tabi beende biraz sabirsiz olunca cocugu kaydiragin en tepesinden ittim cocuk yere dustu. Ogretmenler,cocuklar herkes o cocugun basina toplandi,burnu falan kaniyodu. Ben de usulca kayip hic caktirmadan bi koseden olan biteni izledim,hala vicdan azabi cekiyorum ://

0|0
    0|0
  • küçükken arkadaşmla minnak bişeydi benden zaten parka gitmiştik havuz kenarında oturuyoduk bi baktım kız yok havuza düşmüş çırpınıyo artık çıkardk annesi soruncada kmşunun çocuğyla su savaşı yaptık demişti:D:DD: unutamadım bi anı işte

0|0
    0|0
  • Senin anına çok güldüm ama zavallı balık.Bende arkadaşımla senin olaya bnezer bişi yapmıştım.Bahçeden salyangozları topladık.Önce suya attık kabuklarından dışarı çıkıcaklarmı baktık çıkan yok.Aldık kürdanları içine sokup biz çıkarttık. ama çok küçüktükk :((

0|0
    0|0
  • bir keresinde abimle yazlıkta asansörde kalmıştık.

ilk asansörde kalışımdı çocuktum daha ve çok korkmuştum köşeye sıkışınca ağlayan her çocuk gibi ağlamaya başlamıştım

abimse ağlama bak ağlarsan asansörü su kaplar boğuluruz. demişti

ve ben de buna inanıp ağlamayı bırakmıştım.:D

0|0
    0|0
  • Anasıfına giderken bi kızın suratına tabak fırlatmıştım, kızgın yağ atmıştım, mahalleden bir arkadaşımın evine gittiğimde bir kağıda küfürler saydırıp odanın kapısında nahan diye yapıştırmıştım.

0|0
    0|0
  • belki iğrenç olacak ama haha diyeceğim.

tuvaletimi yapmışım ama tuvalet kağıdı olmadığı için saatlerce tuvalette bekleyip annemin beni bulmasını beklemişim.

haha aynı kafa şimdi de hayatıma sı*tım birinin beni bulmasını bekliyorum.

1|0
    0|0
  • yazık balığa ya..buna gülemezdim ben:(

neyse çocuk aklı işte:)

bir gün arkadaşımla evin önün otururken bir adam geldi..yanına çağırdı bizi çikolata verme vaadiyle:)) bende olmaz gelemem,yabancılarla annem konuşmamı söyledi dedim..annem kızar falan işte:D tabi o zmnlar çikolatayla cocuk kaçırılan bir dönemdi bunuda biliyordum..komşuya bağırdım adam üzerimize doğru gelince..sonra komşular bunu gördü terlikle,sopayla kovaladılar:)) adam kaçtı tabi:/ sonrasını bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • hep çocukları öperdim. yolda bir bebek göreyim hemen koştururdum yanına.

0|0
    0|0
  • havuzda balıkmı vardı dsjkfhdfkjsg

0|0
    0|0
Yükleniyor...