Ne olacak bu fenerin hali?

eziklerin yenip gönderdik yalnız karekrofi mükemmeldi çok iyi mesaj yolladı zaten türkiyede başka taraftar grubuda yapamıyor onlar ancak stadlarını yaksın sizin fikirleriniz nelerdir :)))

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Şike de yapamadılar..

Galatasaray <3

1|3
    2|2
  • fener stadını daha çok yakar diyorum ve gidiyorum.

0|2
    0|1
  • Alın bunu burdan.alın alın alın

0|0
    4|1
  • başka traftar grubu yapamıyor? çarşıyı es geçme bence.

0|0
    0|0
  • şurda ağız tadıyla konuşmamıza bile müsade etmiyolar :)

0|0
    0|0
  • Karekrofi? Önce nasıl yazılır öğren sonra gel. Fenerbahçeye aslan kesilen galatasarayin bazı adı bilinmez takımlara gelince neden kedi olduğunu anlamıyorum doğrusu. Bekir hata yapmasa sonuç berabere olurdu. Yani aldığiniz galibiyetin bi Anlami yok. Önemli olan şeref golünü atmakti o da atıldı. Ezik diye tabir ettiğin takımin sizin elinize verip gönderdiği günler de var unutma.

2|0
    4|3
    • kadıköyde sizin elinizede verdigimizide hani şampiyon olmustuk unutma sonra süper kupada

• Evet Türk milli takımı Dünya'nın en başarılı klüplerinden tabi, o yüzden 36.lar ve hiç kupaları yok.

Türk futbolunu dünyaya tanıtan galatasaray'dır avrupada istediğin şehirleri gez hiçbirinde fenerbahçe forması göremezsin dükkanlarda ama neredeyse her gittiğin spor mağazasında Galatasaray'ın formaları var. Dünya Türkiyeyi tanıyorsa Galatasarayla tanıyor.;

Not: 29 yıldır kupa hasreti çeken birine göre 1461'i belge olarak göstermek komik.

sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/406683_101

• zaten Tek bildiğiniz 29. Allah aşkına Başka söyleyecek birşeyiniz yok mu ? Avrupayi çok gezmişsin maşallah Her karışini biliyorsun. Tek bildiğiniz bilindik şeylerle saldırmak. türk milli takımı kupa alsın almasın dünyada sevilen sempati duyulan milli bi takımdır. Bu kadar ego yapmanıza lüzum yok Gerçekten kopya bilgilerine ihtiyacım yok. Artık sesini kes git galibiyetini kutla. Gerçekten yapmam gereken işler var. Bi ara eklerim seni moda değil futbol konuşuruz oldu mu 6sli arkadaşım.

• kim ezik Fener mi?:D kendi stadinizda dogru durust futbol oynayamadiniz, 10 kisi kalmamiza ragmen, son 10 dakikada zana yonelik haraketler yaptiniz, sanki eze eze yendiler, biri kendimiz attik kalemize, biride 5 metre uzaklikta duran toptan gol attilar, duran toplarda olmasa nolcak bu gs in hali

2|0
    4|2
    • baktık karşımızda adam gibi top oynayan yok bizde kendimizi yormadan yendik :)

• ben hep gizli yorum atarim ;) 10 senedir yenemiyorsunuz, son bi kac defa yendiniz acisini cikartin sevinmek sizinde hakkiniz :D feneri nezaman yenecez diye aglayip zirliyordunuz, o gunleri ne cabuk unuttunuz EZIKLER :D link

• ezikmisin ben galibiyeti unuttum önümüzdeki maçlara bakıyorum sen hala ordasın:)

Erkekler Ne Diyor 6

• kareografi güzeldi ama maç zevksizdi

0|1
    0|0
  • Tbrkler Galatasaray...

3|1
    0|0
  • fenere koyduk mu ? kareografi müthişti ve bekir irtegün bu sefer volkanı öptü :))

2|1
    1|0
  • 0|4
    1|2
  • Eskişehirde galatasaraylıları fena kovaladık

Her zaman her yerde en büyük ES-ES!

0|1
    3|1
    • siz anca kovalarsınız biz avrupada neler yapıyoz siz magandacılık :)

• Amacımız sadece şehrimizi savunmak ve Eskişehirin Eskişehirsporluların olduğunu göstermekti,

Fenerlilere de aynısını yaptık :)

• Es-Es nedir abi ya, Nazi Almanyası terk.

• Kim ne derse desin Stoch ilk 11'de olmalıydı!

0|0
    0|1
Yükleniyor...