Kapat

Ailesinin ve akrabalarının eğitimi ve maddi imkanları ne kadar önemli?

sevgilinizin iyi ve saygın bir mesleği olsa ama akrabalarının eğitim seviyesi o kadar yüksek olmasa sorun olur mu?sizin aileniz eğitimli ve maddi durumu iyi ise onun ailesinin de öyle olmasını mı beklersiniz? maddi anlamda güçlü ve ailecek eğitimli bir erkeğin meslektaşı olan fakat çocukluğu darlık içinde geçmiş bir kızla evlilik düşünmesi zor mudur?yani görgüsünü sorun eder ve aşkı biter mi?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eşkişehir'de fakir genç zengin adamın kızını sever..elbette zengin adam züğürt damat istemez ve evlenmelerine karşı çıkar.gençler gizlice evlenir ve kaçarlar...sonunda ne mi olur?..zengin adam kiralık katil tutar ve genci öldürtür...

Bu haberi,yıllar önce gazetede okuduğumda şok olmuştum.şok edici ama ülkemizdeki bir çok tuhaflık ve çarpıklık gibi buda bir gerçek.

geçen gün de,üniversite öğrencisi bir genç kız;ailem lise mezunu sevgilimi istemiyor,bırakmazsan kan çıkar diyorlar.ne yapayım? diye akıl istiyordu..ne diyim gariplikler ülkesinde olmayacak şey var mı?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Ailesiyle evlenmiyoruz sonuçta...

0|1
    0|0
  • bunlar tamamen sacmalik ben bunlara hic bakmam, yani soyle birsey var onunla evlenirsem ayleside basim ustume, ayirmam asla annesine kendi annamdan ve babasini kendi babamdan, sevgi sagi oldugu zaman meslek edinilir gerisi yalan

0|0
    0|0
  • bence her iki tarafında ailesi saygın ve iyi olmalı . bi taraf iyi bi taraf kötü ise çatışmalar çıkacaktır . davul bile dengi dengine o hesap .

0|0
    0|0
  • yav sen akrabasına yok annesıne yok babasına ne bakıyosun ya karşındakı adammı adam gibi adammı ona bak nabıcan akrabasını eşını dostunu arkadaşım senmı aşk yaşıcan omu

0|0
    0|0
  • eğer birbirlerini seviyorlarsa hersey her söz her söylenen sevenlere masal gibi gelir para onların yanında 5 para etmez

0|0
    0|0
  • Ne alaka ailesi falan ben kizla yasiycam ailesiyle degilki hem yardimim dokunur nolacak bosuna okumuyoz milletimize devletimize iyilimiz dokunsun

0|0
    0|0
  • Yok canım ne alakası var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim ülkede, çiftler değil de sülaleler evlendiği için birçok insana sorun yaratır evet.

Ha kişisel olarak mı? Hayır..

0|0
    0|0
  • aşk gerçekse böyle fasafiso şeyler için bitmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...