Galatasaray 2 Fenerbahçe 1. Yorumlar?

evet beyler bayanlar hislerinizi ve Galatasaray - Fenerbahçe maçı hakkındaki yorumlarınızı alalım..(soru başlı 4ever)

0|0
34|67

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 33

• ulan zaten siz yenince her türlü dalgayı yapın. biz yenince yok hakem yok bekir laf kalabalığı yapın :) lan bi kerede diyin ki olmadı yenildik. ya da yeni şeyler üretin. hakemlerle arası sizden daha iyi olan takım yoktur bilyosunuz ki. neyse;

sayın soruyu soran arkadaşım ; yendik mutluyuz. :D

5|7
    2|5
  • Cimbomlu olarak mutluyuz tabiki :))

2|7
    1|4
  • açıkcası alex gıttıgınden berı tepkı olaraktan hala maç ızlemıyorum. aykut gıdene kadarda desteklemıcem fenerbahçemı. ama bı fenerlı olaraktan gs'li futbolcularını ve destekçilerını kutluyorum..

1|2
    0|0
  • superdi bir kez daha cımbomumla gurur duydum

2|5
    1|5
  • çıldırıyoruz genjler <3

2|6
    2|4
  • Cok mutluyum bir Gs olarak

2|6
    2|4
  • Fenerbahçeli olarak takımımı kutluyorum. Bız her şeye rağmen ayaktayız,dırenıyoruz. Basımızda oyle bır adamla hemde.

1|7
    2|4
  • koyduk mu?

2|3
    0|4
  • coook güzel maçtı belki fazla pozisyon olmadı ama yinede kavgasız gürültüsüz bi derbi kazandık... Tebrikler GALLATASARAYIM ...

1|2
    0|0
  • fenerli olarak üzülmedim açıkçası daha aziz yıldırım neyi bekliyor ki yanlış strateji uygulayan bir t direktör var.zico mesela elndeki futbolcularla en iyyisini yapmaya çalışan bir dehaydı alex gbi bir emektarı kaybeden fenerbahçe bir gs maçını kaybetmiş çok değil bnce:(((

0|5
    2|2
    • aykut kriz döneminde takımn başına geçti.suçu yok.alex te kulubün üzerinde bir oyuncuydu,olması gerekeni yaptılar

• senin düşüncen bu

• eee doğru şimdi, bundan önceki çoğu gibi büyük maçları alex çeviriyordu. fener kötü oynuyordu ama fark etmiyordu tam bir kaptandı tek başına sorumluluğu alıyordu sahneye çıkıyordu. koyu bi gs'liyim ama o kadar alışmışız ki bugün bizim maçta, gittiğini bildiğimiz halde gözlerimiz onu aradı. sadece futbolculuğu değil yüreğide büyük bi adam o. belkide fenerbahçede özleyeceğim tek adam alex. işte bu yüzden haklısın ama şunuda ben hatırlatiyim bu ülkede karakteri düzgün adamların kıymeti olmaz...

• KUSURA BAKMA 2013, SENDEN ÖNCE FENERE GİRDİK ! :D :D

1|4
    1|2
  • Evlat olsan sevilmezsin Galatasaray!

1|3
    3|3
    • biz de sana bayılıyorduk allahım

• Bayılma zaten

• başarılı evladı olsun ister herkes :P biz cimbom paylaşımcıyız kupayı alırken fatih terim sapınıda fb lilere verin teselli olsunlar der merak etmeyin :))))

• Herkes cevabını almıştır umarım , gururluyuz :)

2|5
    1|5
  • cımbomummmmmmm:):) canım cımbom.. :)

0|2
    0|3
  • dediğim çıktı sadece skor tutmadı. 2-0 demiştim.

1|2
    1|4
  • trabzonsporlu olarak değişen bişey olmadı :D

0|3
    2|5
  • Yendik 'garantici' oynayarak, tebrik ederim...

1|3
    0|6
  • Helal sana galatasaray

3|2
    0|2
  • Şampiyoonn Galatasarayy :) yorummm buu :D

1|0
    0|2
  • maçtan öncede demiştim 2 1 bitcegini iyi olmuş :)

2|2
    0|2
  • Fener 2 gol atmış ama kazanan yine biziz :)))

1|1
    0|2
    • solili yanlışın var aslan 2 lobut devirdi :) aykut whwt whwat diye bagırırken . köşeye takan Selçuk İnan Volkan 'a abi bir bakıver o ampul kaç vatttt diye bagırıyor . stadı nasılda aydınlattı :D

• Fenerbahçe'yi rakip olarak görmüyorum açıkçası o yüzden bu maçıda izlemedim.Bi Alexleri vardı o da gitti fener tümden bitti zaten

1|1
    2|4
    • kendi sahanızda g.t zoruyla mac aldınız maça yattınız halis özkahyayıda arkanıza aldınız. keşke izleseydin biraz utanırdın dicem ama futboldan bi bok anlamadığın yaptığın yorumdan belli :)

• bana bi garezin mi var ?

• 'rocknrollstar'

terbiyeli ol düdük karşında bir bayan var ettiğin lafın hesabını yap öyle konuş yedirtirim sana onları.

• hak eden kazandı

1|0
    0|2
  • FENERBAHÇE!

0|2
    0|1
  • hayatımda hiç bukadar küfür duymamıştım :)

0|0
    0|0
  • iyi oldu bence

1|0
    0|1
  • ahahah hıç şaşırmadım ASLAN GARATA SARAY:)

0|1
    0|2
  • skora kadar doğru tahmin ettim .beklentim gerçekleşti .

1|0
    0|2
  • BEKİROVİÇ BEKİROVİÇ DEDİKER GÖRDÜK KENDI KALEMIZE GOL ATTIK MAÇTA DELLENDİM .

0|0
    0|0
    • adam sadece atakları bitirdi :D tam bir hayal kırıklığı

• nolacaktıı yaaaaaaaaaaaaa:D :D :D:

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 67

• Biraz ağır olacak ama geçen günlerde 1461 diye diye başkasının çüküyle gerdeğe giren arkadaşlar şimdi pek bi sus pus oldular . Kimi yensek ilk çığlık yine fenerden geliyordu bakıyorum taraftar olarak da içler acısı durumdalar futbol olarak ta . Demek ki boş konuşmamak gerekiyormuş . En büyüğün kim olduğunu yine gösterdi GALATASARAY'ım daha başka yoruma gerek yok .

2|2
    1|0
  • Ewet ben gs liyim

Ama bir gercek var.

Kocaman bu maçıda alsa,bu adamla olmuyor...Neden ?

Sen gecen yıl 12 gol atan Mroslav Stoçh küstürdün

Alex de Souza gibi bir adamı kovmaktan beter ettin,kaldı ki bu adam bana göre Türkıye ye gelmiş geçmiş en iyi 5 yabancıdan biri...

Emre BELEZOGLU gibi biradamı yok ettin,beyni,yeteneği mukemmel olan bırınbı yolladın

Şimdide maç kazanmayı beklıyorsun

Sen bu hafta Mehmet Yıldız,Lua lua ,ilhan parlak hepsi 1er gol atarsa solugu bayrampaşada alırsın

Dünkü maça gelınce Hamıtın dırekten dönen topu gol olsa,burak ayagından açmasa 4 olurdu

Bu arada pozisyon yokken gol olması Cimbom adına hatırı sayılır talıhsızlıklerden derim kardeşim

Ev sahıbı avantajıyla cimbom kazandı.Bu Aykuttan bır cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Sözde dünya derbisi ama b*k gibi futbol oynayan iki takımın maçıydı. Ortada futbol adına birşey yoktu.

Türkiye liginin açık ara en iyi futbolunu Beşiktaş oynuyor.

Not: Nothingam Forest'liyim.

3|4
    1|7
  • Galatasaray kükremedi bile,kedinin fareyleoynadığı gibi oynadı, Aykut Kocaman şu an fenerbahçeyi kendi şahsi oyun parkına çevirmiş durumda. İşler kendi adına kötü gittiği zaman fantazi dünyasına girip saçma sapan bir düzenle oynuyor. Hala otoritesini ispat çabasında. Bir de volkan çok kilo almış lem...zaten iri futbolcu,refleksleri iyidi, baskılı bir takım volkana çok kolay gol atar. Sonuç itibarı ile alınteri döküp bize bu zevki yaşatan Tüm Aslanlarımın alnından öpüyorum.

1|1
    3|1
  • gs nin alacağı belli zaten fener hala kendine gelemedi...

1|2
    2|1
  • koreografide de belirttiğimiz gibi;

"Herşey unutulur hatıralar kalır, Size her Mayıs bizi hatırlatır..."

1|4
    1|2
  • dayadık ...

1|6
    1|3
  • Galatasaray Şampiyon.

0|5
    2|2
  • vasat bir derbi

0|0
    0|0
  • -galatasaray iki tane duran toptan gol attı.

-fenerbahçe de defans oyuncusu olmayan riera'nın yanlış yere çıkardığı toptan gol attı.

-maçın en güzel golü hasan ali'nin golüydü diyebilirim.selçuk'un da hakkını vermek lazım.

-caner her zamanki çirkefliğiyle oynadı.

-amrabat'ın bu kadar çamur bir oyuncu olduğunu bilmiyordum.

-sow tek forvet olmasına rağmen iyi bir oyun sergiledi.

-hakem maça damgasını vurdu meireles'e verdiği ikinci sarıyla.

-muhtemelen halis özlahya'nın son gs fb maçı olacak. zaten bu ilkti, ilk ve son olacak.

-maçta görüldüğü kadarıyla en istekli futbolcu dirk kuyt'tı.

-galatasaray da umut ve burak ortalıkta pek fazla yoktu. burak yine bir iki pozisyon yakaladı fakat umut ortalıkta yoktu.

-galatasaraylı oyuncularda ikinciyarıda 'bitsede gitsek' gibi bir hava vardı.

0|1
    0|1
  • sadece yendık onemlı degıl fenerbahce bızım ıcın bunu hala anlamadılar GALATASARAY taraftarı avrupada basarı ıster avrupada yoksa GS basarısızdır bızım kurulus felsefemız bu fb bızım rakıbımız degıl

2|1
    1|0
  • Kulüp O G B M A Y +/-

Fenerbahçe 372 141 113 118 521 473 48

Galatasaray 372 118 113 141 473 521 -48

Arena açılalı gs bugünkü galibiyetiyle galibiyet sayısında 2-2 ye getirmiştir durumu.

22 Aralık 1999'dan beri gs kadıköyde fenerbahçeyi yenememiştir.

Galatasarayın bu dünkü galibiyetinden ötürü gs'lıları tebrik ediyorum.Bu yazdıklarım gerçekleri göz ardı edip objektif bakamayan,fenerbahçeyi hiçe sayan ve galatasarayı fenerbahçeden çok daha üstün gibi görenler içindir.Neyin kafasındasınız siz ?

0|1
    0|0
  • 2|4
    4|2
  • Galatasaraylılar hiç boşuna artistlenmesin yendik diye

maç adil şartlarda oynanmadı, eskiden olduğu gibi oynansa fenevbahce yenerdi

3 temmuzden beri yaşanan süreçte artık bir barış özbek cimbomda yok

arayıp kadroyu alamayıyoruz maçtan bir gün önce

rakibin taktikler gelmiyor

inşaat yapalım desek zaten artık ensemizdeler

işin özeti bu dönemde tescilli şikeci olmak zor zenaat

0|0
    0|0
  • hak eden kazandı yok galatasaray fenerı ezdı kazandı yok 2013e gırmeden fenere gırdık yok kıyamet 21 de kopmadan bız fenerı kopardık gıbı boş laf yapan arkadaslar ya macı ızlemedı yada etraftan duyup konusuyor. bi keren macı ızlıyen adaletlı bır ınsan ıkı takımında nasıl bır futbol oynadıgını gormstur ben fenerbahce full oynadı gıbı bır seyde demıyorum . sadece sans bıle demıyorum kısmet olan gs nın kazanmasıymıs o kazandı sonuc olarak bu futbolla bu sekıl sevınmeye gerek yok . galatasaray yenmıs olabılır skor ıtıbarıyla ama kı bu gıbı degerlendırmeler gercekten galatasarayın fenerı ezdıgını degıl sadece fenerın yaptıgı hataların sonucundan kaynaklanmıstır. az futboldan anlıyan arkadaslar kanatını dogrular. sonuc ıtıbarıyla tebrık edıyorum gıne galatasarayı tabı ve dosluk kazandı olaysız

0|0
    0|0
  • sıradan bir galibiyet galatasaray için

1|2
    1|0
  • Galatasaraylıyım , sonuçtan çok memnun ve çok mutluyum. Ama sahadaki futbol , iki taraf açısından da yetersizdi. Selçuk İnan ın golü de muhteşemdi ayrıca ;)

2|1
    0|1
  • BEKİR golden sonra niye kimseyi öpmedi. çok şaşırttı beni. :) bu arada forever GALATASARAY

0|1
    0|0
  • KOYDUKMUUUUUUU ahhahahahahhaha çıldırın çıldırın :D

1|5
    1|2
  • çok iyi oldu, çok güzel oldu tamam mı ?

0|0
    0|0
  • Fenerlilerin her Gs yenilgisinde klasik cevapları hazır: 'Bizim 6-0'ımız var' :P

Fener maçları zevk vermez oldu artık, yeniyoruz hep. :P

0|0
    0|1
  • mactan once iki takimda kotu demistim haksiz cikarmadilar cok kotu bir mac oldu

bir fazla gol atmayi basarabilen gs kazandi yoksa iki takimda gol atmayi haketmedi

0|0
    0|0
  • Tebrikler Galatasaraylı futbolculara ve adam gibi sevinmesini bilen Galatarasaray'lı taraftarlara...

4|0
    1|0
  • hasan aliin gölü muhteşem , hamitin uzun pası harika idi ... çokta zevkli bir maç olmadı açıkcası kuytın sowa ara pası mükemmel idi .. baraj nasıl kurulur öğretmek lazım .. gs ye tebrk ederiz.

2|1
    1|0
  • cimbomlu olarak mutluyum :))

0|3
    2|4
  • boşuna demiyoruz aykut öncesi ve aykut sonrası ayırmak lazım diye..

galatasaray aykut kocaman sayesinde fener maçlarında mağlubiyeti unuttu ki gs cidden top oynamayan bir takım. galatasarayın 3 puanı hakkettiği fakat galatasarayın kazanmadığı fenerbahçenin kaybettiği yeni bir maç. galatasaraylılar sonuca kanmasın. takımda ciddi eksikleri var. feneri yazmaya gerek yok. şu hoca ile şu durumda cacık olmaz zaten.

2|2
    3|7
  • Alıştık zaten büyütmeye gerek yokk :))) her zamanki yaptığımız iş :) Selçukkkkkkk... Yapma volkan... :)

0|0
    0|0
  • o eskidedi artık hep fenerin kazanacağını söyleyenler artık tek şampiyom var oda

---->GALATASARAY-------<

0|0
    0|0
  • İyi olan kazandi :)

2|1
    0|1
  • Alt tarafı 2-1 vasat bir maç işte yarından sonra unutulup gidicek. Unutulmayan Pancu'nun penaltıyı kurtarıp BJK'nin Fb'ye çocuğu koymasıdır. Yıllar boyunca konuşulacak olan budur...

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    37
Yükleniyor...