Çapkın erkek kendisi için özel olan kadına nasıl davranır?

Çapkın bir erkeğin göz zevkine hitap eden kadınlardan farklı bir yere koyduğu kadın mutlaka var mıdır?ya da güzel kadın gördüğünde dayanamayan çapkın erkek, öyle güzel olduğu için yarım saat ilgisini çekip sonra umursamadığı kadınların dışında yanında huzur bulduğu sohbetinden hoşlandığı aşk olmasa da adını tam koyamadığı duygular beslediği bir kadına nasıl davranır?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• benim var..

0|0
    0|0
    • peki ona nasıl davranıyorsun özel olduğunu hissettiriyor musun?sevgilin mi yoksa bir sevgilin olmasına rağmen başka biri mi?

• sevgilim olmasını istediğim biri özel olduğunu hissettiriyorum başkalarına davranmadığım gibi davranıyorum.. sadakat mevzusu her çapkın için aynı değildir ama bunu bilmekte fayda var..

Erkekler Ne Diyor 11

• çapkın erkek hepsine özelsin der

1|0
    0|0
    • :))) ek olarak capkın erkek hıc bır sevgılısıne ısmıyle hıtap etmez :D

• çapkın erkek her kadına sen özelsin diğerleri sadece vakit kaybıydı özellikleri yoktu der ama bunu her kadına söyler

1|0
    0|0
  • öyle bir soru ki ? bence bunu sorarken siz bile düşünemediniz... çapkın bir erkek nedir her kıza asılan bir erkektir... yani özel birisi olduğunda zaten çapkınlığı bırakır durulur, sakinleşir nede ? hoşlandığı kızı ister ilgisini tamamen ona yöneltir... çapkın bir erkek sevdiği kıza nasıl davranır nasıl özel davranır diye bişey yoktur... ya gerçekten diğer kızlardan ilgisini çekecek kadar hoşlanıyordur yada hoşlanmıyordur bu kadar..

0|0
    0|0
  • Çapkın erkek tanımından aynı şeyi anlıyorsak eğer, bu model arkadaşlarımız için özel biri olmaz. Yalnızca henüz yatağa atamadığı taze hedefler olur.

0|0
    0|0
  • ona biraz daha güzel muamele çeker

0|0
    0|0
  • asla diğerlerine davrandığı gibi davranamaz aşırı kibar ve ince düşünür. kız istemeden hiç birşey yapmaz ve hiçbirşey için onu zorlamaz karşıdan bi tepki bekler çünkü tepki gelemeden yaparsa korkup kaçacağını düşünür.

0|0
    0|0
  • cinsel bi yaklaşımı yoksa anlarsın en basit yolu bu

0|0
    0|0
  • onunla lgili yata fantazisi dusunmez. sadece onnla gezmk ister

0|0
    0|0
  • Çakın erkek başlığı dehşet ötesi. Aman yarabbi :)

0|0
    0|0
    • soru içeriğinden anlaşılıyor olması yeterli değil mi :)

• soruyu uzun sormuşsun. ancak algıladım. biraz anlama özürlüyüm de :) puhahah

• hiç belli etmez

0|0
    0|0
  • Gerçekten işi biliyorsa erkek hoşlandığını belli etmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çapkınsa hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • Belli olmaz aynen

0|0