Sınıfımdaki kimseyi sevmiyorum

Ne yapacagım yardım edın

Sınıfımdakı kımseyı sevmiyorum 1kısı dışında.onlatda bızı sevmıyor.okula bıle gıtmek ıstemıyorum onlar yüzünden.kelımenım tam anlamıyla nefret edıyorum. Ne yapacağım yardım edın

Güncellemeler:
1 yıl geç başladım lıse 3teyım. Ya aslında pek kavga sayılmaz ama karsı karsıya geldıgımız durumlar cok oldu.sevmıyorlar benı,bende onları.bu yanı

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• okula gitme amacın insanları sevmek değil ki..kimseyi sevmek zorunda değilsin.anlaşmaya çalşsan yterli

0|0
    0|0
    • Ya mümkün degıl.karsılıklı bı nefret var.ve sureklı elestırıyorlar benı

• barışçı davran sen derlerine ağırlık ver.derslerin gzl olursa eleştirenler o zaman senedene not toplama peşinde olur sende onlara hani eleştiriyodunuz dersin ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendi Arkadaş Ortamını oluştur Rahatına bak kızım

1|0
    0|0
  • takmayın kafanıza bi çekememezlik farklı kültür hali vardır zamanla kaynaşırsınız..

0|0
    0|0
  • sen agırlıgını koy onların seviyesine dusme yoluna bak dersine bak arkadas edinmeye bak yok o ole yaptı su söle yaptı okumayamı gidiyorssunusuz yoksa oyun oynamayamı bidaha olmassın:))

0|0
    0|0
  • okuluna gideceksin ve bitireceksin. o ençok sevdiğin arkadaşınla takılacaksın sürekli. diğerleriyle pek konuşmayacaksın

0|0
    0|0
  • liseli misin yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevdiğinle takıl sende

0|0
    0|0
  • bende öyle gitmek istemiyorum. nefret falan yok ama her sene başka okulda okudum ve bu sene çok garip insanlar denk geldi. yine de takmıyorum derslerime çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Sana kimse yardım edemez eksik bilgi vermişsin biraz detaylı anlat.

Lisede misin? Okulun bitmesine kaç sene var?

Neden kavga ettiniz?

vs.

0|0
    0|0
    • amaaan 1 sene idare et o sevdiğin kişiyle takıl 1 sene göz açıp kapayıncaya kadar geçer .

• kimseyi takma derslerine sıkı calıs..

0|0
    0|0
Yükleniyor...