Saçın yapılıp yapılmaması erkeğin bakımlı olduğunu mu gösterir ?

ben doğallığı tercih ettiğim için taramadan uğraşmadan dışarı çıkarım ama dağınıkta durmaz yani .. bunu nasıl değerlendiriyorsunuz arkadaşlar ?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• hayır bakımsız erkek elleri kuru ve nasırlı olan erkektir ağr is yapabilir bu önemli değil eline bakmayan erkek bakımsızdır..

daha en bastan tokalasırken kaybeder

0|1
    0|0
  • kısmen gösterir evet

0|0
    0|0
  • Yapılı saç erkekleri daha şirin gösterir :))

Dağınık olabilir ama öyle yataktan kalkmış gibi de olursa hiç hoş durmaz !

0|0
    0|0
  • yapılı saç daha dikkat çeker

0|0
    0|0
  • Ben de doğallıktan yanayımdır..En fazla bir jole kullanabilir abartmadan..Ama saçlarıyla çok fazla uğraşanları,saçma sapan havaya dikip yeni moda tarzında kendini rezil edenleri anlayamıyorum...

0|0
    0|0
  • doğal olmak iyidir ama bakımlı olmakta lazım

0|0
    0|0
  • saçı illa yapmak gerekmez yağlı değilse ve yataktan kalktığın gibi durmuyosa sorun yok bu senin bakımsız olduğunu göstermez

0|0
    0|0
  • Papaz gibi de olmasın yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Saçın tipine ve kafa tipine bağlı bu olay kimileri şekillendirmek zorunda kalıyor saç tipinden dolayı. Kendini nasıl rahat ve öz güven açısından tam şarj olarak hissediyorsan öyle takıl dostum.

0|0
    0|0
  • Ben daha cok zorunluluktan yapıyorum bu saça bakım yapılmazsa vay halime ... 1 ay sacımı taramadıgımı biliorum nasıl karısmıstı sacım zor acabildim 1 tane krem harcadım açabilmek icin :D

0|0
    0|0
  • yapili sacli erkekler geye benziyo

0|0
    0|0
  • saç 3-4 numara olunca pek de yapmaya gerek olmuyor :P

0|0
    0|0
  • bu yüzden sevgilinde yoktur

0|0
    0|0
  • Ben

Bakimli kiz, bakimsiz kiz diye ayrim yapmam...

Namuslu kiz, namussuz kiz diye ayrim yaparim.

1|0
    0|0
    • insanların ön yargıları birbirini tutmazki olaya göre değişir bunu nasıl hemen belirleyebiliosn ?

• Bu benim kendi görüşüm önemli olan sevgidir bana göre..

Yükleniyor...