Dalgın mısınız? Dalgınlıkta en fazla ne kadar zaman harcamışsınızdır?

Mecidiyeköy'de çalışırken işten çıkmış eve doğru yola koyulmuştum. Çok dalgındım. Başımı ağrıtan bir problem vardı. Az yürüyeyim dedim, sonra kendime geldim, tanıyamadım birden, biraz etrafa bakınınca çözdüm, Gülhaneye gelmiştim. Diyeceğim şu ki, sizin de bu şekilde talmışlığınız ve bu kadar uzun süre geçirmişiliğiniz yada yürümüşlüğünüz var mı?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• kafamın sürekli başka bir yerde olması sonucu bazen saçma bazen sinir bozucu olylarla karşılaşabılıorum... barbarostan minübüse binip elinde çöp poşetiyle dördüncü levente gitmişliğim vardır :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende dalgınımdır ama senin gibi olay başıma geldmedi.ben dalgın olduğuma genelde insanlar bşy anlatırken yanlış yere odaklanırım.

0|0
    0|0
  • yürümekten ziyade otobüste durakta inmeyi unuttuğum çok olur

1|0
    0|0
  • evet geçirmişliğim var. çok dalgın dönemlerim oluyor. şu anda bütünlük algım pek yok mesela daha önce ne dediğimi anlayamayabilirim.

balık yiyorum bunun için. iyi geliyor. kalan kısmıysa psikolojik tabi ve aynı zamanda zihinsel ve ruhsal..

şu anda uyuyacağım.

demek istediğim o ki bu özelliğim yüzünden çok aşağılandığım oldu ama bunun aşağı görülcek bişey olmadığını anlar anlamaz düzeldi. direnilirse artıyor dalgınlık.

0|0
    0|0
  • etrafımdaki seslerden tamamen kopacak kadar dalabiliyorum bazen

0|0
    0|0
  • O değilde,Çin'de bir seri katilin robot resmi yayınlansa,milletteki paniği bi düşünsenize.

2|1
    0|0
    • =)))))) hehehe :D konuyu dağıtmasana ama yaa :p :D

güzel espiri :D

• ohoo. a yı düşünürken b derim, b derken c dediğimi sanırım, onu sanarken aslında hiç konuşmadığımı fark ederim. neyse işte olur dalgınlık.

0|0
    0|0
  • Soru cözerken arkadaslarım seslenıyormus, bı dk dur ya falan dıyormusum ama hıc farkında değilim . Bır kere öğretmenıme yapmısım aynı seyı. Komık oluyor bazen dalgınlıklar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dalgın değilimdir.uykusuzluk kötü etkiler beni ama dediğin tarz şeyler olmaz bende :D

0|0
    0|0
  • yürümüşlğüm oldu bi kaç defa baya baya gitmişim hemde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...