Nani ile Podolsk'iyi kıyaslayanlar?

Bur bjkli olarak çok gülüyorum, nani podolskiden 10 kat daha kaliteli daha kıvrak bir oyuncu bir kere aynı mevkide oynamıyorlar hadi onu geçtim almanya dünya kupasını aldı ve tesadüfen podolski kadroda diye adamı naniden daha kariyerli yaptılar ozaman podolski ronaldodan bile kariyerli sonuçta ronaldoda dünya kupasınì alamadı

Siz takımınızda kimi isterdiniz? Lütfen objectif olun öyle oy verin kesinlikle nani diyorum

• nani
    58% (11)41% (19)46% (30)Oy Ver
  • podolski
    42% (8)59% (27)54% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Böyle bir oylama saçma olacak bütün gsliler podolski fenerliler nani diyecek

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Bencede Nani daha iyi ama senin savunma şeklin çok saçma. Futbolcuların kendine has özellikleri vardır, hepsi birbirinden farklıdır eve Nani çevik ve hızlı fakat Podolski top isabeti ve fizik gücü açısından daha üstün. Oynadıkları mevki farklı sayılmaz çünkü Nani'nin oynadığı mevkilerde Podolski'de oynayabiliyor, tabi özelliklerine göre rolleri farklı oluyor sonuçta ikiside hücum futbolcusu dediğim gibi Podolski kanatlarda da oynuyor ama asıl mevkisi olan forvet arkasında Nani'de oynayabiliyor. Yani bahsettiğin gibi 10 kat bir fark söz konusu değil çünkü Nani'nin de bireysel açıdan pek bir başarısı ve istikrarı olmadı diyebiliriz. Manchester United kariyeri sakatlıklarla geçti, Ronaldo'dan sonra yerini almasını umuyorlardı ama tabi ki o yeri dolduramadı. Podolski bundan önceki dönem Alman Milli Takımının en önemli futbolcularındandı, 2006 dünya kupası, 2008 avrupa kupası ve 2010 dünya kupasında takımın en etkili silahlarından biriydi. Son 3 yıldır düşüş yaşıyor ama oynadığı lig zaten dünyanın en zor ligi olduğu için Süper Lig biraz hafif gelebilir kendisine. İkiside iyi transfer belki Nani yapamaz, Podolski daha verimli olur bilemeyiz yani.

0|1
    0|0
  • Ikiside artist.

Ama nani daha iyi, simarik degil.

1|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=BcB5G0zQD9k
    naninin kalitesini tartışmam ama podolskide böyle bişey var. bazen taraftarlığın dışına çıkıp bazı gerçekleri kabul etmek gerek. kişisel istatistiklerde de poldi çok önde. :)

0|1
    1|3
  • Podolski Almanya'ya cok katkida bulunmus bir oyuncu Arsenalde surekli 11 de oynayan bir oyuncu kalitesi cok yuksek.
    Sneijderlede uyum icinde oynadiktan somra GS'ı fener tutamaz.

0|0
    1|1
  • İkiside iyi transfer. İkisininde yapacağı işler farklı.

-Podolski kanat oynayabilen bir forvet oyuncusu
    -Nani kanat oyuncusu.
    -Podolski adam eksiltemez Dribbling yapıp gidemez.
    -Nani adam eksiltip yardırıp gider.
    -Podolski çok sert ve düzgün şutlar çıkartır
    -Nani'nin şut yeteneği Podolski kadar iyi değildir.
    -Podolski takım disiplininden kopmadan oynar
    -Nani savunma yapmayı beceremez.

Anlayacağınız ikisinin özellikleri tamamen zıt. Katkı anlamına gelirsek şöyle bir durum var bence Nani daha sükse yapan bir transfer. Ama başarılı olma olasılığının %40 civarı görüyorum. Çünkü kariyeri çok düşüşte. Podolski'nin de düşüşte ancak sonuçta bir Alman. Onuda %60 görüyorum. Nani başarıyı yakalarsa Podolski'den daha çok katkı verir. Ancak Podolski'nin belli bir standartın altınada düşeceğini düşünmüyorum. Saygılar.

0|0
    0|0
  • "ozaman podolski ronaldodan bile kariyerli sonuçta ronaldoda dünya kupasınì alamadı"

Bu cevap yeter..

0|0
    0|0
  • Bakma sen, herkes kendi takımını Barça, Real, Bayern sanıyor, aldıklarını da dünya yıldızı. Eğer Nani GS'ye gitmiş, Podolski de Fenere gelmiş olsa ben gene Nani derdim.

Not:bıyıklı italyanın takımı

0|0
    0|0
  • Tüm Haber gazetelerinde şu şekilde.

Podolski Galatasaray'da

Nani için ise ;

Dünya yıldızı Futbolcu Fenerbahçe'de.

Bunu gazeteler bile bilip yazıyorsa fazla söze gerek yok.

0|0
    0|0
  • Çekemiyolar daha düne kadar podolski kim bilmiyorlardı bilenlerde cincona koydu diye ana avrat küfür ettiler 2013 de naniyi almaya çalıştılar alamadılar bunlar böyle işlerine nasıl geliyosa.
    Ronaldo: Beni mevkimde yedek bırakacak, tek futbolcu luis nani sakatlanmadan önce bırakmıştı 😉

0|0
    0|0
  • ıkısıede farklı özellıkte ıyı bır futbolcu bırı kanat oyuncusu bırı forvet gol yolarında etkılı 10 kat degıla bartma nanı çok yeteneklı bır futbolcu

0|1
    0|0
  • taraflar sakin olun. parayı futbolcular ve kulüpler kazanıyo. taraftara (_)_)====D anca. niye kafanızı boşa yoruyonuz ki...

0|0
    0|0
  • Al sana zeka Küpü nani
    http://youtu.be/dvzPFEIJyoY

0|0
    0|0
  • podolski

0|0
    0|0
  • Şu Podolski diyenlere şunu sor: Podolski, Naninin top koşturduğu kulüplerin kapısından geçmiş mi!!!

0|0
    0|0
  • Mevkileri farkli mk neyi kiyasliyonuz

0|0
    0|0
  • oylamayı sen koyuyon bide saçma diyon. d tabiki nani. öbür ameleyi kim takar

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaş'lı olarak lanet olsun ikisinede.
    3. lük sakat a geldi gibi :/

0|0
    0|0
  • bjk olduguna emınmısın bence tam bir fenevli yazısı :)

0|0
    0|0
  • Takima ne bakiyosun sen? Oynadigi macta takima katkisina bak. Skora katkisi (gol veya asist)/oynadigi mac sayisina bak

0|0
    0|0
  • Bence sen kendi takımına gülsen daha iyi olur tabi sahte fenerli degilsen:)
    Podolski Almanyanin 10 numarasi Almanya milli takimindada kaç gol atıp kaç maç oynadığına bir bakin
    Ha onu birakinda Türkiyede en iyi oynayan oyuncu Sneijderdir

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Nani tabikisi

0|0
    0|0
  • nani bence.

0|0
    0|0
  • Tüm gs taraftarı podolski demiştir ondan oranı fazla ama podolski naninin oynadığı takımların yanından bile geçemez

0|0
    0|1
  • podolski

0|1
    1|0
Yükleniyor...