Korku fılmelerı izlerken duygularınız

pekısıyormu yada en cok sevdıgınız korku fılmını ızlerken yanınızda daha cok kımın olmasını ıstersınız

0|0
125

En İyi Kız Görüşü

• bende bi korku filmi hastasıyım ama hep aynı senaryo sıkıldım artık hepsi birbirine benziyo önerileriniz varsa süper olur:) yanlız izlemek pek hoş olmuyo ama yanımdakinin konuşması beni deli ediyo filme odaklanmak lazım

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• geriliyorum sadece

0|0
    0|0
  • korkuyorum ve miğdem bulanıyor çok

1|0
    0|0
    • mmm anlıoyorum ben cok sevıyorum korku fılmlerını hele eskıden superdı sımdı hap sacma sapan fılmler dolu

• 1 ay etkisinden kurtulamıyorum bu nedenle izlemeyi bıraktım son yıllarda.

0|0
    0|0
  • korku filmi izlerken ne duygum olcakki korkuorm işte amaç o değil miydi? he?

0|0
    0|0
  • korku filminin kesinlikle anlayışsız arkadaş topluluğuyla izlenmesi tavsiye edilmez anında komediye dönüyo ben tek başıma izleme taraftarıyım :)

1|0
    0|0
  • evet benim için bambaşka bişey ya korku filmi izlemek ama sağlam olacak klişe değil. korku filmlerinin hastası olarak benim o an yanımda benim kadar izlerken zevk alan biri olmalı

0|0
    0|0
    • ben cok zevk alırım ıslerken

• bak dediklerimi izle pişman olmazsın :) onun eskilerini sevemedim ben. yenisini izle

• tesekkur ederım fılmı yalnız ızlemek te gel bana sor ıyı olmuyor. ama senın ıcın ızlerım

• 3 gün etkisinden çıkamıyorum :-/ hele bide kesmeli biçmeliyse midem bulanıyor ya :-( yanımda birinin olasına gerek kalmadan kalkıp gidiyorum :)

0|0
    0|0
    • yasın da cok guzelmıstı. hıc evlenmeyı dusundunmu?

• yo bilmiyorum aslında aile istiyor ama :) ben şimdiye kadar aman okuldu kpsss ydi iş bulayım falan onlara takılı kaldım :)

• Ben hic korku filmi izleyemiyorum. İzlemeyi cok isterdim.

0|0
    0|0
  • O değil de 21 aralık'ta ölen adam kıyamet koptu, herkes öldü sanacak yazık lan.

2|0
    0|1
  • komik birinin çünkü ben çok gerilirim

0|0
    0|0
  • Benim için korku filmleri = komedi filmleri

yanımda birinin olmasına ihtiyaç duymuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• gülmek genellikle artık gerçekten korkutan bir film izleyemez oldum. hayatımda en korktuğum film çocukluğumda izlemiş olduğum terminatör filmiydi :)

0|0
    0|0
  • sorma korkamıyorum arkadaş hele kesmeli biçmeliler varya full yavan geliyo o öyle kesilirmi bıçak öyle sokulurmu filan üç harflilerden daha çok tırsıyorum :D

0|0
    0|0
  • Valla güzel bir kız arkadaşım olsun sarıla sarıla izlerim :D

0|0
    0|0
  • Genelde ya ablamla izliyorum ya da tek başıma,pek korktuğum söylenemez :/

0|0
    0|0
  • Geriyor genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...