Disk yazmaya karşı korumalı korumayı kaldırın veya başka bir disk kullanın hatası

Şu yazı bana kriz geçirtcek yaa ! kaç saattir uğraşıyorum hafıza kartıma müzik resim falan atıcam bu illet ckıyo nasıl halledebilirm şunu yaa acil yardmınız gerek büyük sevap işlersnz :S

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hafıza kartın Micro SD? yoksa adaptor takıpmı kullanıyorsun ?

0|0
    0|0
    • adaptor

• Tamam adaptörün yanın centik vardır aşşağıda ise karta yazmaz kitler yani yukarı kaldır yazması gerek.

Erkekler Ne Diyor 5

• Hafıza kartını taktığın büyük kartın yanında bi tırnak var onu lock konumuna getirmişsin tam tersini yaparsan düzelir

0|0
    0|0
  • arkadaşım o transmitter adını verdiğimiz hafıza kartını taktığın parça varya onun yanındaki lock yazan yerdeki düğmeyi ok işaretinin tersine getir... eğer olmuyorsa transmitter bozulmuştur. 1 tl karşılığında telefonculardan alabilirsin...

0|0
    0|0
  • Hafıza kartının yanında centik vardır bazılarında onu ters yöne it,yada hafıza kartın boş sa sağ tıkla biçimlendir

0|0
    0|0
  • hafıza kartının üzerinde çok küçük bir çıkıntı var.onu sağa doğru itip korumayı kaldırcaksın...

0|0
    0|0
  • eğer bu aşağıdaki çözümlerin hiçbiri olmuyorsa git onu at çöpe benimkide öyle olmuştu herşeyini deiştim ama yinede fos çıktı attım yeni aldım bazen flash disklerdede yapıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...