Nedir bu açgözlülük? Bölümlere müdahele!

Arkadaşlar çeşitli oy politikalarıyla PDR bölümünün önünü kapadılar şimdi sıra bizde mi?

Nedir bu açgözlülük anlamıyorum.

Sormak istediğim şu; bir bölüm bitiren insanlar neden başka bir bölümün alanına girmeye çalışıyorlar, o zaman ayrı ayrı bölümler yaratmanın maksadı ne kardeşim?

Sen felsefe mezunlarını rehberlik öğretmeni diye atıyorsun o zaman PDR diye bir bölüm neden var?

Sen sosyoloji mezunlarını sosyal hizmet uzmanı veya kendi bulduğun kılıfla sosyal destek uzmanı diye sosyal hizmetler bölümünün alanına girdiriyorsun bu insanların haklarını ver o zaman? Neden sosyal hizmetler diye bir bölüm var?

İnsanlar o kadar boşuna mı çalışıyorlar ey bizi yönetmeyi hak etmeyen eski ve yeni yöneticiler!

Artık biz bıktık siz de bırakın bu saçmalıkları da hep beraber "Sosyal Devlet" olma yolunda ilerleyelim.

Bu konudaki düşüncelerinizi alabilir miyim?

Şu makaleyi okuduğunuzda tam olarak anlayacaksınız beni;

link

link

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• sadece sizin meslekte yok bu olay. madem mühendislikleri de düzene soksunlar. benim işimi kimyacısı da veterineri de ziraatçisi de yapıyosa ben neden varım? fakk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok haklısın kardeşim bu Türkiye'nin en büyük ve halledilemeyen sorunlarından birisi, adam öğretmenlik okuyor atanamıyor polis oluyor, başka bir bölüm okuyor,iş bulamayınca farklı sektöre yöneliyor, kapatın o zaman bölümleri ...

1|0
    0|0
  • kimse zaten mezun olduğu bölümle ilgli bşyler yapmak istemiyor ki...

0|0
    0|0
  • Pdr'nin önü neden kapandı?

0|1
    0|0
  • her an herşey olabilir burda

0|0
    0|0
  • çünkü burası türkiye :D mantık aramaya gerek yok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0