Yaş farkı sorunsalı ?

durum şöyleki kendimden 11 yaş büyük birine aşık oldum oda bana karşı boş değilmiş ben 21 o 32 yaşında ,sizce bu ne gibi sorunlara yol açar ilerde?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Cocuk ilkokula giderken onun okula gelmesini istemez , gelirse de dede der

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Necati şaşmaz 41 yaşında evlendiği kız ile arasında 22 yaşmı ne var. Hiç bir sorun olmaz burada sorun çıkar diyen boş kafalara bakma seviyorsan aynen devam. Önemli olan mutlu olmak 21 yaşındasın yani artık yetişkin kategorisindesin. Çocuk değilsin evlenebilirsin çıkabilirsin. Sorun olmaz. Çevremde de yaş farkı olupta evlenenleri biliyorum daha sorun yaşayan 1 tane çift görmedim. Hatta daha mutlular.

0|0
    0|0
  • önemli olan birbirinizi ne kadar seviyor olmanız iyi anlaşıyor olmanız

0|0
    0|0
  • Erkek kadından en az 5 yaş büyük olmalı..10-12 yaşa kadar fark normal..hatta yaşından genç gözteriyorsa 15 yaş bile bişey değil..ancak 15 den daha fazlası sorun olabilir..

0|0
    0|0
  • aşağıda yorumları yapanlarun cahilliklerine veriyorum, hiç bir sorun olmaz gayet de güzel olur erkek biraz olgun olmalı. bence tamamlarsınız birbirinizi, yakın yaşlarda olursanız aslında sorun çıkar, çünkü kadınlar daha erken olgunlaşıyor, çocuk gibi bi adamla evlenmek istersen o başka tabiii..

0|0
    0|0
  • bence sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Unutmuşum,32 yaşındaki arkadaşımın nişanlısı 18 yaşında...

0|0
    0|0
    • birbirlerini seviyolar mi peki

• elbette..yani,sabahtan akşama kadar telefonla konuştuğuna göre öyle olmalı:)

• Cok sorun olmaz bence,20ye 30 olursa en guz on senniz olur ilkin, 30a 40 gene guzel, merak etme cinsel acidan yeter sana, 40 50 artik ikiniz icin de durukma zamani.. Olur o is aga :)

0|0
    0|0
  • Onun Karakteri iyiyse güveniyorsan yaş farkının önemi yok.

0|0
    0|0
  • Senden çabuk sıkılabilir ve bunun için de onu suçlamaya hakkın olamaz.

1|0
    0|0
  • HAYAT BOK... ROCK DİNLE EĞLEN ÇOŞ... TAKIL BEBEGİM :)

0|0
    0|0
  • benim sevgilim 35 ben 27 yim çok ta güzel bir beraberliğim var

0|0
    0|0
  • evlendıgınızde cocuklarınız ona dede der sana anne :D

0|0
    0|0
  • sen onun için bir cıtır pane gibisin

0|0
    0|0
  • o ilişki yürümez zate o yğzden sorun çıkmaz. 21 lik çıtır bulmuş çıkarsa sorun senden çıkar

0|0
    0|0
  • Hiç bir sorun teşkil etmez kafalarınız uyuluyorsa sorun yok demektir.

0|0
    0|0
  • anlamıyom ya biz insan değiliz yada bunlar insan değil :D niye böyle biri beni olmaz :D

0|0
    0|0
  • sen çocuksun daha düşüncelerinin tamamen şekillenmesine az daha var. senin ki sadece hayranlık olabilir.

0|0
    0|0
  • en fazla evde baba dersin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence bir yerde mutlaka düşünce ayrılığı olur. çünkü o 21 yaşını çoktan geçmiş ve 32 yaşındaki bir insanın yaşam tarzı olgunluğu çok farklı bence. senin ve onun hayattan beklentileri istekleri farklı olabilir. o senden daha olgun. ama ileriyi düşünerek kararver seçim yinede senin

0|0
    0|0
  • şimdi değil ama bi 10 yıl sonra yaşarsın sorununu. yaşıtlarının genç sevgililerini görüp içerlenirsin. yaşının güzelliklerini tadamazsın

0|0
    0|0
  • canım bence kendine zaman ver hayata yeni atiliosun ve karsina daha kimler cikacak ama seviosan tabii ve onunda seni sevdiginden eminsen sorun olmaz ins.

0|0
    0|0
  • Sorun degil

0|0
    0|0
  • hiç bir sorun açmaz sadece o senden daha çabuk yaşlanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...