Zayıflamak icin ne yapabilirim?

Arkadaşlar cok. kilolu degilim saten ama. yinede boyumun uzamasi icin. biraz zayıflamak gerekiyor bildiğiniz bitki caylari falan varsa soylermisiniz lutfen. s kendimi. boyle hic iyi hissetmiyorum yardim edin , s

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Boy ve kilonu bilmeden sağlıklı bir tavsiye vermek zor. Ne alaka diceksim hemen söyliyim. Eğer boyun ve kilon birbirine orantılıysa hemen hemen yani 3/4 kilo fazlan varsa yapman gereken sadece kola gibi içecekleri haftada 1 yağlı yemekleri en fazla günde 1 öğün 1 tabak ekmek şimdiye kadar nasıl alıştıysan öyle devam.. Su tüketiminde önemli ne çok içeceksin nede az.. Sebze yemeklerine gelecek olursak her sebze diyette yardımcı olmaz. Mesela patlican.. Patlican tava yemeği yapıyorsun sebze diyip diyet için yiyorsun 2/3 tabak ama bir işe yaramıyor nedenmi çünki yağlı bir yemekte kullanıyorsun o sebzeyi. Günde 1 öğün 1 tanak yemen makuldür..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ekmek pirinç makarna unlu gıdalar tatlılar kola v. s. meşrubatlar dan uzak dur spor yap ya da en azından her gün tempolu 30 dk yürü tığ gibi olursun

1|0
    0|0
  • ekmek yeme bı kere sadece kahvaltıda ıkı uc dılım buğday ekmeyı ye bıde yesıl cay ıc 2 3 fıncan gunde ben ole bı haftada 2bucuk kılo verdım

0|0
    0|0
  • crossfit yap

0|0
    0|0
  • yeşil çay

0|0
    0|0
  • Gırtlağa mukayyet olursan zayıflarsın

0|0
    0|0
  • düzenli yürüyüş

0|0
    0|0
  • önce aşık ol 4-5 kilo verirsin sonra o seni aldatsın bir 4-5 kilo daha verirsin sonra bana güven

0|0
    0|0
    • Sacmalama be aldatirsa kilo verecegime cikolata yiye yiye alırım: Dd

• tabi kişiden kişiye değişebilir ne bileyim ben bunalıma girince iştahsızlaşım kilo veririm :D

• Az ye hahaha :D :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...