Arkadaşlarının yanındayken nasıl çağırabilirim?

Hoşlandığım bir kız var sürekli kız arkadaşlarıyla dolaşıyor 4-5 kişi ama hepsinin yanında konuşamam ve benim ondan hoşlamdığımı biliyor.Arkadaşlarının yanındayken nasıl konuşmaya çağırabilirim yanlarına gidip?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşlarından birini ayarla önce ikisi kaldılarmı sizi buluştursun. Satıcı bir arkdaşı varsa çevresinde gözüne kestir =)

0|1
    0|0
    • arkadaşlarının satacağını sanmıyorum, hele bi tanesi var polat alemdar gibi bakıyo aynı :D:D belki kıskanıyodur ondan hoşlandığımı bildiği icin :D ama güzel fikir +1

• yok ona bulaşmam :D cins ya :D tengs for cevap :D

Kızlar Ne Diyor 7

• konuşmak istediğini bakışlarınla belli et o merak etsin gelsin yanına

0|0
    0|0
  • bir kaç dakikanı rica edebilir miyim de

1|0
    0|0
  • şşşşt bi baksana sen! diycen

0|0
    0|0
  • kıza gidip seninle konuşmak istediğim bir konu var vaktini fazla almayacağım bana bir 5 dk ayırır mısın de

Arkadaşlarına da arkadaşınızı sadece 5 dk ödünç alacağım şimdiden teşekkürler de

0|0
    0|0
  • adını biliyosan bi gelirmisin filan hoca çağrıyo dee

0|0
    0|0
    • hoca çağırıyo dersem zekamdan şüphe eder :S

• o tarz bi konuşma yapmicam ilk konuşmamız olmucak o yüzden neler söyleyebileceğimi neden çağırdığımı az çok kestirir, ortak hocalarımız bile yok ve üniversitede hangi hoca öğrenciyi çağırmışki :P

• :) ozaman bi kahve içmeye götr

• tut kolundan acıl konusmamız lazım cok onemlı de kızlarlada cok uzun surmıycek kızlar de

0|0
    0|0
  • goz ucuyla gel diebilirsin veya kafani sallayarak gelmesi gerek yeri sole :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...