Yolculuk yapacağım ama otobüsün kaliteli olmasına çok dikkat ediyorum

Bilgisi olan arkadaşlar ...

arkadaşlar ben yolculuk yapacağım ama otobüsün kaliteli olmasına çok dikkat ediyorum yani mesela bazı markalar var kamilkoç nilüfer metro pamukkale gibi ama onlarda içerisinde ayrılıyor arabaları mercedes travego, gold falan.. ama anlamıyorum hangisi en iyi. mesela yolculuk ederken giderken kamilkoçla gitmiştim araba harikaaydı. ama dönüşümde iğrenç bi arabaydı sonra baktım bi kadın travego model istemiyorum su model kaçta kalkıyo falan diye sorunca farkettim ki gruplara göre ayrılıyor peki hangisi en iyisi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• link kamil koç diyosan :) aynısı ulusoydada var ben kayseride olduğumdan bunun süha versiyonunda çalıştım 3 ay..harika bir otobüs üzerine kesinlikle yok :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• setra ya da neoplan tercih et o zaman

0|0
    0|0
  • Neoplan iyidir. Man, 403, Travego ya binme, Neoplan yoksa Setra yla git

0|0
    0|0
    • tamam her firmanın neoplan otobüsü oluyor değilmi?

• her firmanın vardır. ama her seferde değişik araç oluyo.bileti alırken aracı sorabilirsin

• neoplan üzerine otobüste tanımam

0|0
    0|0
    • hangi firmalarda neoplan var acaba ? pamukkalede ve kamilkoçda göremedim. kamilkoçta MAN FORTUNA MEGA RAHAT diye bi araba var ama :S bilmiyorum nasıl

• firma olarak şu an yardımcı olamam ama kamil kocta kaptan söför tanıdıgım var iyi bir arkdasımdır ama acil çözüm bulamam dedigim gibi

• neoplan iyi otobüs birde setraya bin baskasina gerek yok

0|0
    0|0
    • her firmada neoplan yada setra oluyormu acaba?

• sen metroya bin - iyi sireket, bende otobüsle seyahat etmek zorunda kalirsam bende cok dikkat ederim yolculuk nereye?

Kızlar Ne Diyor 1

• gir nete biletini de netten al otobüsün markasını da hangi koltukta oturacağını da seçersin

1|0
    0|0
Yükleniyor...