Hangi sanatçının, politikacının, yazarın hangi sözü sizi güldürmüştür veya etkilemiştir?

örnegin allan woods"un şu sözüe bayılırım:"Başına gelenlerle ilgili başkalarını suçla ve hayatına devam et"

yada ömer üründülün şu sözü beni çok güldürmüştür "İki takım da gol atamazsa berabere biter."

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Mehmet Ali Birand'ın anlatım bozuklukları.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• allan woods un sözünü ben sevmedim senin sevmendeki sebep ne anlam çıkardın, kendini sorgulamayan bir yaklaşım gibi geldi bana

1|0
    0|1
  • yemin ederim koptum ömer üründüle :D:D ya o adam tam bi idiot. geçende yenebilmemiz için gol atmamız lazım diyodu. hadi ya ddim. bende

1|1
    0|0
    • ooo daha ne acayip lafları var o adamın

• Bir tanede ben yazim gerçi bu söz klişe oldu artık bilirsiniz Ön yargıları yok etmek atomu parçalamaktan daha zordur.Albert Einstein

• Fakir bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa; bana adaletten bahsetmeyin !..Paul Samuelson'un bu sözü etkiledi.

0|3
    0|0
  • Kendinizi yönetmek için kafanızı,başkalarını yönetmek için kalbinizi kullanın.’ E.ROOSEVELT’ ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aziz Nesin'in sözü ; "Türk milleti'nin yüzde 60'ı aptaldır."

adam ne kadar da haklı.

0|0
    0|1
  • Mahmut Tuncer: Onun adı bir balık, onun adı balıkta yüzen bir şey, onun adı Yunus Bülbül geliyor

0|1
    0|0
  • İbrahim Tenekeci: "Yaşamak ne zor şey kalbi olana.."

Vesselam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...