Fitnese baslamak sizce?

Arkadaslar yasim 18 yani uzama yasim durmadi biraz daha devam ediyor boyum 1.75 kilom 63 ben fitnese baslasam boy uzamamda bir sikinti olur mu ya da hic boyum uzamasa 1.75 kisa mi sizce yorumlarinizi bekliyorum kizlar ve erkekler

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Omuz antrenmanlarında yüksek ağırlık kullanmazsan boy uzmana engel olmaz

0|0
    0|0
    • Omuz evde 5 kilo ile calisiyom sikinti eder mi boya

• Peki abim diyelim ki 23 yasinda baslasam boyumun uzamasi durdugunda baslasam boy kisaltir mi?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok yane senden kisa erkeklerde var ama ben mesela 174 boyundayim benden cok kisalarida var ama seninkisi fena degil bence ama biraz kilo al erkekler bence en azindan boyuynan ayni olmasi gerek bence yane

0|0
    0|0
    • Dogru diyon kilo almam lazim ama yagli sekilde kilo almak istemiyom kasli almam lazim ondan dolayi kilo almiyorim

• Bir kiz icin 174 cm kisami sence

• Tabiki kisa

Erkekler Ne Diyor 2

• 1.75 iyi ama daha uzun olsa iyi olur omzuna ağırlık bindirmeden çalış omurgaya baskı olmasın yani squat vb. hareketler yapma bir de barfiks demirinde asılı kal

0|0
    0|0
    • Omuz haricinde calissam boyuma etki etmez deme

• Boyum 1.80 olsa yeter mi yoksa daha mi uzun olmak iyi?

• Hayir siginti olmaz. Bu insanlar arasinda kulaktan dolma yanlis bilgi... Oyle birsey yok, internette istersen arastirabilirsin bu konuda. Tabi yanlis seylere bulasmazsan

0|0
    0|0
    • Peki omuz calisinca bisey olur mu?

• Yok dogal sekilde antreman yapman uzamani felan kisitlamaz. Steroid vucuttaki tum gelismeleri durdurur.. Boy uzamasi, beynin gelismesi felan melan. O yuzden dogal sekilde antremanini yap yanlis seylere bulasmadan. Zaten boy konusunda siginti acsa kardesime yaptirmazdim benimle brraber onun yasida 18.. Bazi seyler oyle bir yayilmis ki gercekmis gibi saniliyor insanlar tarafindan :D

Yükleniyor...