Bir kızın erkeğe çok tatlısın demesi

aslında bunu şaka yollu erkeklerde diyorlar peki çok samimiyetimim olmadığı bir kız bana çok tatlısın derse bu benden hoşlandığı anlamına mı gelir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kısmen gelir ama %50

Kızlar Ne Diyor 12

• Erkeklerde aşkın belirtisi çekinceyken kızlarda cesaret olurmuş. Belkide bir an cesur olup söylemiştir. Yani yada belkide hislerini düşüncelerini hemen dışa vurabilen bir kızdır... Herkese karşı mı böyle bilmek gerekli sonuçta

• Hayır, anlık sempatik görünmüşsündür kızın gözüne, söylemiştir.

• hoşlanmış ya da hoşlanma potansiyeli var

• Hoşlanmış olabilir evet. Seni sempatik bulmuştur ondan demiştir kesinlikle .

• İlla hoşlanıyo anlamına gelmez ama hoşlanma ihtimalide var tabi

• bence onun için ya da tesekkür amaçlı da diyebilir

• Bence bunu demesi seni beğendiği anlamına gelmez,ya ilgisini çekmişsindir ya da sadece sana karşı hisleri vardır. iyi görünüşlü olduğunu söylemiş de olabilir.

• yani arkadaşça hisler besleyebilir :)

• sana karşı his derken?

• senden elektrik almis olabilir hoslanma 2.level basarabilirsin..

• dostça demiştir :D

• çok iyi niyetlisin :D

• komiksen derler hemen asık hoslandı benden deme üzülürsün sonra :)

• nesini anlamadın seni beqeniolar :) ama bu seviolar sevmiolar vs anlamına qelmez.

• biçok insandan duydum örneğin birisi derse başka biriside evet çok tatlı bi yüzü var diyor kimisi babyfacesin kimiside yüzün sevimli ama babyface değilsin diyor anlamadım pek açıkcası

• herkese diodur belki kız erkek bi bak bakim sadece sana mı öle

• Öncekileri Göster
  • evet

• yavşaklar ya çok ayıp :D

Erkekler Ne Diyor 6

• hoşlandığı anlamına gelmez

• Kisiye bagli, bence hoslanmiyor ilk seferde seni sattarBendede vardi ögle manjak ama daha beterdi kendine bagladi sonra defoldu gitti

• Banada tatlısın derler genelde sanki acıyorlarnış gibime geliyo bu seferde

• Heee tabi az daha zorla verir bile :D Olum yapma etme iki gülmüş iltifat etmiş diye dahaa da neleeeerr :D

• Berbat bir durumdur. Erkek nasıl tatlı olabilir? Tatlı erkek ne kadar erkektir? Gerçek erkek tatlı olmaz. Çağımız topik erkeklerle kaynıyor, vay ki ne vay..

• Dimi ya. Yakışıklısı,karizması dururken tatlı denmesi. Dafuq..

• ulan iki güzel laf etse beni seviyomu diyosunuz . aklınız fesat :D

Yükleniyor...