Akşam yemeği için ne yaptınız ?

Bu akşam için kremalı tavuklu mantar sote yaptım, üzerine kaşar rendeleyip fırına atacağım birazdan. Öğrenci evinde her zaman çıkmaz böyle yemek :) Sizde neler var bu akşam ?

Güncellemeler:
Sotenin yanına makarna ve rende salatası yaptım, 30 dk sonra geriye sadece kirli tabak ve tencereler kalıcak :)

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• güzel soru hiç birşey yok:)ailemle kalıyorum zaten onlarda evde yok yemek yok bende acıktım öğrenci hesabı makarna yiyorum:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Balık var :(

0|0
    0|0
    • ama neden :( balık mükemmel bi yemekdır balık candır herşeydır off allahım sevmıyorum deme sakın :D

• Haftanın 2-3 günü balık var evde :) Bıkıyor insan sürekli kokusundan.Zaten yiyebildiğim tek palamut .O da değilse hiççekilmiyor :/

• ben hazır yiyiciyim yemek yapma dersim yok, afiyet olsun:)

1|0
    0|0
  • fırında tavuk-patates yanında piav var.

0|0
    0|0
  • :D vay be öğrenci evine bak benim içim dışım makarna olmuştu. bide bayan olucaktık. tbr ediyorum. valla menüye bakmadım annem ne yaptı bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • :) evde usta aşçı olunca böyle oluyor. lahmacun, fırında adana,güveç ve bir çoğu yapılıyor :))

• ben bugun izinlıyım öğrencıde değilim. mercimek çorbası yaptım bu kış gunu sıcak sıcak içimiz ısınsın dedım. daha sonra fırında patateslı tavuk ve plav ortayada bol zeytınyağlı çoban salatası afiyet olsun sevgilim annecım ve babacım :)

0|0
    0|0
  • ewde tek olduğum için bu akşam sadece salata yemeyi tercih ediyorumm ve sana cevap atarkende salatamı yiyorumm :)

0|0
    0|0
  • balık var, yarım kiloyu falan ben yerim :)))))

0|0
    0|0
  • Off ya meleme var nefret ederim ben de yiye bilirmiyim:)

0|0
    0|0
  • aşçı elinden kuru fasulye yiyceaz.oh yeah

0|0
    0|0
  • Uu güzelmiş afiyet olsun:) Dolma yedim ben de.

0|0
    0|0
  • biz geçiştirdik öyle patates kızarttım çay filan demledim

0|0
    0|0
  • Bilmem..belki bu aksam ac kaliriz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...