Kızlar sevgilinizin Süpermen gibi her yönden iyi bir erkek olmasını bekler misiniz?

Kızlar gerçekten ne istiyorsunuz. herşeyi mi? Biraz önce bir soruda okuduğum cevaplara bakılırsa kızlar, tipi parası arabası...olan erkeklerle daha çok ilgileniyorlarmış. Ve kızlar arasında bir rekabet varmış çıktığı yada çıkacağı erkek hep en üst seviyede olmalıymış (diğer kızların sevgililerine göre) olsun buysa derdiniz hakkaten karatersizsiniz. Ben kızların bu kadar güç düşkünü olduğunu bilmezdim. ve sizin için öl deseler ölecek olan erkek itici gelirmiş. Merak ediyorum dış güzellik bu kadar önemlimi? Bu kadar ucuzmusunuz

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Cesur erkek yok ortalıkta.Kızın karşına geçip seni seviyorum diyecek yok .Anca telden konuşma yapsın faceden dürtsün bilmem ne.Azıcık dizi ve filmlerdeki adamlara çemkireceğinize o erkekleri örnek alın diyorum da dinleyen yok :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• biraz ağır eleştiri yapmışsın, herkes kendini garantiye almak ister, güç, para, başarı tabiki çok önemli şeyler olmazsa olmaz ama bunlar da yetmez eğer dürüstlük ve saygı yoksa, bence önce dürüstlük olacak bir erkekte...

1|0
    0|0
  • neden süperman olsun ya bence bana guzel geldikten sonra millet isterse begenmesin tipini ben begeniyormuyum yeter.diğer turlusu gösteriştir bence

0|0
    0|0
  • benim için o öyle her konuda en iyisi onunla gurur duyuyorum

0|0
    0|0
  • Tabi ki istemem.O zaman burnu havada olur.Cekilmez!

0|0
    0|0
  • ben onu kusurlarıyla severimm bee

0|0
    0|0
  • ben zaten guclu bi kadinim :) guzel bi isim var arabam var iyi para kazaniyorum :) ama bi erkegin de benim seviyemde olmasini isterim tabi

0|0
    0|0
  • :) siz neden seksi qüzel akıllı sessiz hanımhanımcık vs. olsun diosanız ondan.

0|0
    0|0
  • Ben Olgun,Sadık,Yalan söylemeyen,Dürüst,iyi bir insan tercih ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kimse bana tay üzeri slip giydiremez...ben bunları ayrı ayrı bile giymem...asdasdasd

0|0
    0|0
Yükleniyor...