Kadınların makyajı var en tipsiz olan bile insana benziyor peki ya tipsiz erkekler ne yapsın he?

kadınların makyajı var en tipsiz olan bile insana benziyo peki ya tipsiz erkekler ne yapsın he?

0|0
15|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Maktaj yaptığı halde bile güzel olamayan kadınlarda vardır.

0|0
    0|0
    • güzel oluyorlar demedim zaten insana benziyorlar dedim zaten :D

• onun da yolu var gerçek bir erkek ol değer vermeyi bil oyun oynama taktik yapma dürüst sadık ilgili ol sana tipin yüzünden bakmayan bir kız olursa gidip kafasını klozete soksun.

0|0
    0|0
  • tipsiz erkek yoktur bakımsız erkek vardır...

1|0
    0|0
  • Tespit : (y)

0|0
    0|0
  • Tipsiz erkek var mı bilmem ama karakterini geliştirmeli mutlaka,her insan.Üzülüyorsan da üzülme,dünyaca ünlü,beğenilen kadınların eşlerini de kimse beğenmiyor...demek ki karakterleri çekici geliyor adamların.

Akıllı insan gönlü güzele,akılsız yüzü güzele talip olur

Zaman yüz güzelliğini köreltir ama gönül güzelliğini arttırır demiş Mevlana vesselam...

0|0
    0|0
  • erkeklerin geneli tipsiz zaten bayana göre sizin eşitiniz de makyaj yaptığı halde güzel olmayan bayan

0|0
    1|3
    • sana -1000 vermek istiyorum .makyaj yapmayın varya kadınların çoğunun yüzüne bile bakılmaz.

• makyaj insanın yüz hatlarını değiştirmez ne yaparsa yapsın

• Kirli sakal?

1|1
    0|0
  • kas yapsın yüzüne yakışan bi modelde saçlarını yaptırsın tarz giyinsin

0|0
    0|0
  • Vücut, giyim ve para hayatınızı kurtarır.

0|0
    0|0
  • Kas yapın, güzel giyinin, güzel kokun, bakımlı olun tamam işte.

1|0
    0|0
  • vücut, saç şekli, hafif karakterinde varsa fakirlikten sürünmüyorsanda eğerr ee zaten daha nolsun

0|0
    0|0
  • erkeğinde makyajı sakalıdır

0|1
    2|0
  • Sizinde sakalınız var.d

0|0
    0|0
  • onlarda makyaj yapsin :D

0|0
    0|0
    • hiç aklıma gelmemişti ne kadarda zekisin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende tipsizim. O yüzden en azından vücut biscolatacılar gibi olsun diye uğraştım, yaptım. Ordan bari kazanalım dimi :D

0|0
    0|0
  • para kazansın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...