Bir çukura düştünüz ve 3 gün sonra kurtulacaksınız?

Çukur 5 metreye 5 metre diyelim ahmaklık ettimizi varsayıp içine düştünüz. Kar çok fena kuyunun üstünü kapattı yanınızda telefon %30 batarya 6 dal sigara 1 adet çikolata bide çımbız var ne alakaysa çukur derinliği 30 metre 3 günü nasıl geçirirsiniz, kırık çıkık yok vucudunuzda Allah korumuş işte.

Dipnot : Kağıttan yazdım soruyu biraz değiştirip , eskiden kalma ders notlarımdan çıkmıştı

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Kesin 3 gun kalacaksam Soguktan donarak olecegim icin bir caba gostermem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 3 gün karla kapalı çukurda çok zorrrrr

1|0
    0|0
  • Çakmak yok :S

1|0
    0|0
  • yaa hersey ıyı hos güzelde basta olan cukur bi anda nasıl kuyuya dönüstü hem kuyunun üstünü kapatan kardan bananee yaa :D ben kuyuda degılımkı düsüneyim ben o an cukurdayım

0|0
    0|0
  • Yardım çağırırım çikolatımı yiyerek bi şeyler yaparım gezerim cımbızla çizerim bi şeyler tırmanmayı öğrenirim hem

1|0
    0|0
  • telefonum yanımda olmasına rağmen çukurda 3 gün geçirme gibi fantezilerim var. te allahım :D beklerim ki bir kabile gelsin ve beni mısıra götürsün. sonra mısırın padişahı olayım :P

0|0
    0|0
  • cevabı çok merak ettım soru guncellemesı yapsana cevabı yaz :D

0|0
    0|0
  • itfaiyeyi arar beklerim:))

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm der keyfime bakarım :D

0|0
    2|0
  • sevgilim varsa onu ararm o da gelsin :D

0|0
    0|0
  • bu soruya senin yanıtın ne ben onu merak ettim:)

0|0
    0|0
  • İsveç çakımı neden yanıma almadım diye hayıflanırdım.

127 hours mode on.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 5 metreye 5 metre, demek ki içeride hareket imkanım var, karı altıma alır bir tarafa doğru ezerim, bu sırada enerji ihtiyacımı çukulatadan karşılarım, %30 batarya her metrede kendimi bir şarkı ile ödüllendirmeye yeter, cımbızı botlarımın altında buz bağlayan karı temizlemek için kullanırım, bu 6 dal sigarayı nasıl yakıcam,çıkınca artık...beklesinler.

0|0
    0|0
  • 6 dal sigara var ateş yok 30 metre yerin altında telefon cekmez zaten muhtemelen donar ölürüm 3 gün susuzluk zaten öldürür.cımbızda ne yapacam ölene kadar bişeyler karalarım vasiyetimi yazarım topraga azrail arkadaşı beklemeye koyulurum.

0|0
    0|0
  • Saçımı bu günler için uzatmıstım sorun yok zırh gibi mübarek :)

1|0
    0|0
  • %30luk batarya ile ararım ailemi Amerikan başkanı dahil herkese haber verin derim :P eğer kendi telefonumsa açarım gpsi bulsunlar beni uzaydan ne yapayım beaa kalamam öyle üj bej gün içinde :P

1|0
    0|0
  • telefon çekiyorsa neden 3 gün kuyuda bekliyorum ben onu anlamadım

2|0
    0|0
    • sölersem sorunun cevapı bellir olur :) hani 30 metre derinde telefon çekmeme ihtimali falan

• peki telefon çekmeme ihtimalini mi düşüncez yoksa çekmeme ihtmalini mi .. gps varmı telde ks ye mesaj atabiliyormuyuz internetten düştüm lahnn gelin bunu gibisinden ...

birde yağan kar çukuru doldurdukça ben neden basamak basamak yukarı çıkmıyorumda yağan karın üstüme üstüme yağmasına izin veriyorum :(

• Soruyu ben yaratmadım tamamen mantık sorusu saydığım tüm eşyaları kullanarak dışarı da çıkabiliriz içerde hayattata kalabiliriz :)

• 3 gün çıkamam ordan susuz kalmamak için karın suyunu içerdim çikolatayı 6 parçaya bölüp 12 saatte bir kan şekerimi korurdum açlıktan ne kadar korucaksa:D telefonda çekmiyor sigara içicem ama ateşimiz var mı?:D

0|0
    0|0
  • o çukuru oraya açana küfretmekle geçirirdim 3 günü :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...