Kadının en önemli silahlarından biri olan saçların bakımı

Benim fazlasiyla dalgali kıvırcık sayılabılecek saclarim var.ve cok cabuk yaglaniyor 1,5-2 gun dayaniyor en fazla. Kabarmayi ve cabuk yaglanmayi engelleyen sampuan onerilerinizi alabilir miyim?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Saçların çabuk yağlanması nem dengesinin ideal olmasından kaynaklıdır. Örneğin 2 günde bir yağlanan saç aslında normaldir yine de duşta sıcak değil olabildiğince soğuğa yakın ılık su ile saçlarını yıkarsan saç kremini saç diplerine değdirmezsen saçlarınla gün içinde çok oynamazsan sağdan sola soldan sağa savurmak gibi ve yağlı saçlar için olan saç ürünlerini kullanırsan yağlanmayı azaltabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 günde bi zahmet kirlensin.

hergün duş al geçer.

0|0
    0|0
  • acaba gözyaşlarının bakımlarını nasıl yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • yaw kadınların en önemli silahı göz yaşı değilmiydi he

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aslında en cok düz saç yaglanır senin dalgalı kıvırcık saçın yağlandıgına göre aşırı yağlı şeyler tüketiyosun demekki. onları aza indir ve de sakın saç kremi kullanma. şampuan olarak ta pantene iyi bence

0|0
    0|0
  • Aynı benim saçlarımı tarif ettin sana öncelikle pantene şampuanı ve saç kremi tavsiye ediyorum. Ek olarak kabarmaması için saçlarımı sampuanladıktan sonra havluyla ıslaklığını alıp öyle kremi sürüyorum. İşe yarıyor. Elektrklenmesin diye de arada 2 litre suyun için bir kaşık bal karıştırıp saçlarımı yıkadıktan sonra durulama suyunda kullanıyorum:)

0|0
    0|0
  • Kremli şampuan ve saç kremi yağlanmaya neden oluyor ve dükülmeye,doktorum doğal yeşil sabun ve ısırgan özlü şampuan önerdi,1 yıldır kullanıyorum. Yağlanma problemim oartadan kaltı,dökülmede çok az var artık. Doktorum kesinlikle şampuan ve saç kremi kullanmayın dedi,çok zararlımış.

0|0
    0|0
  • 2gunde yaglanir zaten kacgun dayancakki

Fruitkiks die bi marka var o iyi gelir bak

0|0
    0|0
  • 2 gün sonra kabarması normaldir. Mecburen yıkayacaksın. John Friedanın şampuan, bakım kremi ve elektriklenme önleyici bir serumunu kullanıyorum, tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • H&S kullanma. Clear'a geç. Direk farklı şampuana geçersen kepeklenme olur.

0|0
    0|0
  • şampuanla olacak şey değil bu mevsimde her saç kabarır. jole yada köpük sürersen kabarmaz ancak her akşam yıkaman lazım ondada yağlanma konusu kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...